אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: רגע לפני ההתפטרות שידרו בכירי שופרסל עסקים כרגיל צילום אפי: גיא אסייאג צילום ריצ'י: ארנון כהן

דיבידנדים: רגע לפני ההתפטרות שידרו בכירי שופרסל עסקים כרגיל

וגם: משה שחל עושה אמבוש למנכ"ל דור אלון, מי היה באירוע להעצמה כלכלית של נשים ומה עשה חיים סבן בישראל?

29.11.2011, 08:46 | רון גרנות

לא ראו עליהם

 

אפי רוזנהויז, צילום: אוראל כהן אפי רוזנהויז | צילום: אוראל כהן אפי רוזנהויז, צילום: אוראל כהן

רגע לפני ההתפטרות הדרמטית של נשיא שופרסל אפי רוזנהויז ומנהל העסקים הראשי ריצ'י הנטר שלשום, סיירו השניים בסוף השבוע בסניף שופרסל דיל גלילות ושידרו עסקים כרגיל, תוך שהם סוקרים את השיפוצים בסניף. הנטר אף התנדב לעזור ללקוחות תועים במחלקת הטקסטיל ולהציע להם מבצעים על גרביים. מצב רוח של סוף קדנציה כפוי לא היה שם.

עוצמה נשית

 

שריל סבן ושרי בלייר קיימו אתמול אירוע משותף בהילטון תל אביב, ובמסגרתו הודיעו על שיתוף פעולה בתוכניות להעצמה כלכלית של נשים בישראל. שיתוף הפעולה התאפשר הודות לתרומה של מיליון דולר שהעניקה סבן לקרן של בלייר. באירוע דיברו גם יו"ר האופוזיציה ציפי לבני ונשיאת המכללה החרדית ובתו של הרב עובדיה יוסף עדינה בר־שלום. הגיעו לשמוע: שגריר בריטניה בישראל מתיו גולד, מנכ"לית הביטוח הלאומי אסתר דומניסיני, רות חשין, רותי עופר, ג'ודי שלום־ניר־מוזס ונאוה ברק.

שריל סבן ושרי בלייר, צילום: סיון פרג שריל סבן ושרי בלייר | צילום: סיון פרג' שריל סבן ושרי בלייר, צילום: סיון פרג

פרגון ספיישל

חיים סבן הגיע ל־24 שעות לישראל כדי להשתתף בהשקת האירוע של אשתו שריל. משם המשיכו בני הזוג לבית החולים סורוקה לפתיחה הרשמית של מרכז סבן למיילדות, שנפתח הודות לתרומה של 15 מיליון דולר שהעניקו לבית החולים. מיד אחרי ביקור הבזק המריא לוושינגטון, שם יתקיים פורום סבן לאנשי עסקים. בין המשתתפים השנה: עופרה שטראוס, חמי פרס, שלמה דברת, ינון קרייז, מאיר שמיר ויוסי ורדי.

משה שחל עושה אמבוש

ועוד מכנס האנרגיה. בפאנל שעסק במשק הדלק הבינלאומי ובתחנות הדלק בישראל, הפתיע המנחה משה שחל את מנכ"ל דור אלון ישראל יניב שהשתתף בפאנל, וסיפר לו כי משרד עורכי הדין שבבעלותו יגיש בקרוב תביעה ייצוגית של מיליארד שקל כנגד דור אלון בגין מחירי הסולר. יניב, שישב על הבמה, נשאר מופתע. שחל העריך כי בימים הקרובים יוגשו תביעות דומות כנגד החברות דלק ופז.

(ליאור גוטמן)

מחוץ לפרוטוקול

 

מתלהט הקרב בין המתמודדים בבחירות לוועד עובדי הכנסת שייערכו השבוע. לאחר שנחשף ב"כלכליסט" כי האגפים השונים תבעו להרחיב את הייצוג שלו הם זוכים, פיזרה מתמודדת מטעם מחלקת הפרוטוקולים שמועות, ולפיהן מנכ"ל הכנסת דן לנדאו מתכונן לגייס עובדי קבלן שיתמללו את דיוני ועדות הכנסת במקום עובדי האגף. אלא שיו"ר הוועד חיים איובי הפיץ מכתב חריף שהגיע לידי "כלכליסט", שבו הוא מכנה את השמועות "שקר וכזב" ומסביר כי מדובר בארגון מחדש במחלקה.

אתי אפלבוים, מועמדת לוועד הכחישה מכל וכל את הטענה כי הפיצה שמועות לפיהן הנהלת הכנסת מעוניינת להפריט את המחלקה ואמרה כי "מדובר ברצון לשנות לעובדי מחלקת הפרוטוקולים הקבועים את הסכמי העבודה". לדבריה ועד העובדים ניהל מו"מ עם ההנהלה בנושא ללא שיתוף העובדים ועל כך הלינה במערכת הבחירות.

(תומר אביטל)

מבחן פופולריות: הוזמנתם לרכב במסע אופניים לקידום הגליל המערבי?

 

האירוע: בכירי המשק יצטרפו לחובבי האופניים ולאלפי מטיילים בגליל המערבי באירוע השקת הפרויקט הפילנתרופי החדש של רעיה שטראוס בן־דרור לקידום האזור. באירוע ייערך יריד יוצרים, ויתקיימו בו פעילויות לכל המשפחה.

הפרטים: יום שבת, 3 בדצמבר, חוף בצת.

המזמינים: שטראוס בן־דרור, שבחסותה הגיעה קבוצת האופניים Saxo Bank-SunGard לישראל, לרבות בעלי הקבוצה ואלברטו קונטדור - אלוף הטור דה־פראנס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות