אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שי אגסי: ההשקעה בבטר פלייס מתקרבת למיליארד שקל צילום: אוראל כהן

שי אגסי: ההשקעה בבטר פלייס מתקרבת למיליארד שקל

נשיא החברה אמר במסגרת אירוע חשיפה לרכב החשמלי של רנו כי רוב ההשקעה של החברה היתה בישראל: "אנו רוצים להיות הרכב מספר אחד בשוק בו אנו מתפקדים בתוך ארבע שנים"

09.02.2012, 13:01 | תומר הדר

ההשקעה בפרויקט בטר פלייס מתקרבת למיליארד שקל - כך הודיע אתמול (ד') שי אגסי, נשיא בטר פלייס, במסגרת אירוע חשיפה לרכב החשמלי של רנו הנערך בישראל. לדברי אגסי, "רוב ההשקעה היא בישראל. אנו נמצאים בסוף הפרק הראשון וכעת מגיע פרק הפריסה. המטרה שלנו היא אמביציוזית, אך מוגדרת בצורה מאוד ברורה - אנו רוצים להיות הרכב מספר אחד בשוק בו אנו מתפקדים בתוך ארבע שנים. תוכניתנו היא להגיע בשנת 2020 למצב בו סיימנו את התלות בדלק. התהליך הזה מבחינתנו הוא בלתי נמנע".

לדברי אגסי, "בשלב כלשהו השנה יסעו בכבישי הארץ 4,000 מכוניות חשמליות. בטר פלייס בעוד חמש שנים תהיה חברה מאוד פשוטה - היא תרכוש סוללות וחשמל ותספק חשמל לנהגי רכב חשמלי. אנו גם יודעים שבעוד כמה שנים יהיו בישראל עוד מתחרות לבטר פלייס, שנראה שינוי גדול בשוק שבו יכנסו עוד חברות. אנו מסתכלים על השוק העתידי ולדעתנו בעתיד נציע ארבעה רכבים. אחד גדול, אחד קטן, אחד יקר ואחד זול".

לדברי משה קפלינסקי, מנכ"ל בטר פלייס, החברה נמצאת בימים אלה במהלך פריסתן של 33 תחנות להחלפת סוללות ברחבי הארץ. "אנו מעריכים שאנשים יכנסו לתחנות החלפה פחות מתחנות דלק. אנשים יכנסו לתחנות החלפה רק אם הם מעוניינים לנסוע לצימר במטולה. יצוין שטרם יצאנו בפרסומים, ולא בכדי - לפני ארבע שנים הבנו שאנו צריכים ליצור הרגלה של השוק. לא סתם פתחנו מרכז מבקרים במטרה להדגים את יתרונות הרכב החשמלי. לקוחותינו הראשונים יהיו נושאי הבשורה שיעבירו את הבשורה הלאה. אנו מאמינים שאנו יודעים לתת את הערך הטוב ביותר לכסף בכל הנוגע לתכניותינו העתידיות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות