אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: גאווה ודעה קדומה - עכשיו מגיעה סדרת הרשת צילום מסך: Youtube

Play: גאווה ודעה קדומה - עכשיו מגיעה סדרת הרשת

עיבוד מוצלח באופן מפתיע לספרה הקלאסי של ג'יין אוסטן, וגם: ספרי העיון המשונים שעוד ייכתבו, האודישן של ג'ימי פאלון, באפי הופכת ל"המשרד" ותשדיר בעד רולר בליידס ונגד סמים

29.04.2012, 21:42 | עמית הרשקוביץ

יש במה להתגאות

מאז "קלולס" לא ראינו עיבוד כל כך כיפי לאחת מיצירותיה הקלאסיות של ג'יין אוסטן. בגרסת סדרת הרשת, "גאווה ודעה קדומה" הופכת לבלוג המצולם של אליזבת בנט. מה שנשמע כמו הרעיון הכי גרוע בעולם מתברר כיצירה מאוד חיננית, בעיקר בזכות האחות לידיה, שהופכת בגרסה הזאת לפקצה חמודה.

תולדות הפלצנות בעידן הפוסט-מודרני

ספרי העיון של הוצאת רסלינג משמשים לא מעט אינטלקטואלים, ואינטלקטואלים בעיני עצמם, כדי להרשים את חבריהם ולהוכיח רוחב אופקים. עם שמות כמו "לקראת מוסר של דו משמעות" ו"הפוליטקה של הקורבנות", כמעט אין צורך לקרוא אותם כדי להרגיש יותר משכיל. למעשה, אפילו אין צורך שהם יהיו קיימים באמת. בדף הפייסבוק החדש הזה תמצאו כותרות לכל ספרי רסלינג שאף פעם לא הייתם מצליחים לסיים במילא.

באפי ציידת המשרדים

היום כבר ברור ש"המשרד" שינתה את הקומדיה הטלוויזיונית ללא היכר. את הצחוק המוקלט החליפו מבטים רבי משמעות למצלמה, את הסלפסטיק החליפו שתיקות מביכות, ואת האנשים היפים החליפו אנשים ממוצעים פלוס. בסרטון הבא (החל מ-4:11) שחקן מ"המשרד" ושחקנית מ"מחלקת גנים ונוף" מקריאים קטעים מ"באפי ציידת הערפדים", ומוכיחים שכל דבר יכול להפוך לסיטקום חדש.

פאלון של פעם

ועוד רגעים מביכים ביוטיוב: בימים האחרונים עלה לרשת האודישן של ג'ימי פאלון ל"סאטרדיי נייט לייב", שבו הוא מחקה מבחר סלבריטאים משנות ה-90 עם תסרוקת קוצים אופנתית לראשו. כל ההתחלות קשות, אבל כמה מהן קשות יותר.

פשוט אמרו... מה?!

"אני רוצה להיות מכור להחלקה על רולר בליידס ולא לקראק" - זו הסיסמה של הסרטון התמוה הבא שיצרו Rhett & Link (צמד שכבר כיכב במדור, שימו לב לאייטם הרביעי). גם אנחנו רוצים כל מיני דברים, אבל אף פעם לא חשבנו לעשות כזה ביג דיל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות