אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחיר מטבחי דו־איט: מיליון שקל בלבד צילום: איתן אטיאס

מחיר מטבחי דו־איט: מיליון שקל בלבד

הקונה של רשת המטבחים הקורסת, משה איזשלט, הציע הצעה הגבוהה ב־20% מיתר ההצעות שנדונו בהתמחרות

13.06.2012, 08:43 | משה גורלי

לאחר סיום התהליך הרשמי של ההתמחרות נמצא קונה לדו־איט פרימיום, חברת המטבחים שקרסה. הקונה המיועד, משה איזשלט, הציע הצעה הגבוהה ב־20% מההצעות שנדונו במסגרת ההתמחרות – 1.050 מיליון שקל. בנוסף, בוחן המציע אפשרות, יחד עם משקיע נוסף, להחיות את פעילות החברה כאשר לצורך זה תיתכן העסקה של חלק מעובדי החברה ואף תיתכן אופציה להמשך טיפול בלקוחות החברה.

פרטים אלה נמסרו במסגרת בקשתה של המפרקת הזמנית עו"ד ליזה חדש לבית המשפט המחוזי בירושלים. השופט דוד מינץ מתבקש לאשר את מכירת החברה ופעילותה.

מטבחי דו-איט, צילום: איתן אטיאס מטבחי דו-איט | צילום: איתן אטיאס מטבחי דו-איט, צילום: איתן אטיאס

לבקשה צורפה הערכה של נכסי החברה המוערכים ב־900 אלף שקל. כמחצית הסכום, 406 אלף שקל, שווים המכונות והציוד במפעל. המרכיב השני בערכו הוא מלאי דלתות וחלקי ארונות (200 אלף שקל) וחומרי הגלם מוערכים ב־172 אלף שקל. המוצר הסופי, מטבחים בתצוגה ובמחסן, המצויים במספר נקודות מכירה מוערכים ב־103 אלף שקל. בצד הערכה זו קובע השמאי יעקב ברוכים שהשווי הריאלי למימוש באמצעות כונס נכסים הוא 680 אלף שקל בלבד.

בנק דיסקונט, בעל שעבודים ספציפים על נכסי ומוניטין החברה, צירף את הסכמתו לבקשה, בכפוף לקבלת שווי המכונות המשועבדות לטובתו בסך 250 אלף שקל ושכר טירחתה של המפרקת הזמנית.

המפרקת הזמנית מציינת שעם כתיבת הבקשה ממש, התקבלה במשרדה הצעה נוספת מטעם אחד המציעים בהתמחרות מתחום הנגרות, בסכום העולה על הצעת איזנשלט – 1.1 מיליון שקל. גם בכוונת מציע זה להחיות את פעילות החברה. אולם, מציינת עו"ד חדש "לאור הדחיפות, סבורה המפרקת כי נכון וצודק לאשר את הצעתו של המציע הזוכה. לחילופין, על פי שיקול דעתו של בית המשפט הנכבד, לקבוע התמחרות סופית בפני בית המשפט בהקדם האפשרי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות