אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קויתי מוריד מחירים בגבעתיים

קויתי מוריד מחירים בגבעתיים

במאמץ למכור 29 דירות שנותרו בפרויקט המכתש הוזילה אותן בסר ב־150–380 אלף שקל

23.07.2012, 08:21 | גולן חזני

אחרי שהצליח למכור רק 65 דירות מתוך 94 דירות במגדל המגורים הראשון בפרויקט המכתש בגבעתיים, נאלץ נחשון קויתי להפחית מחירים.

ל"כלכליסט" נודע כי במאמץ למכור בחודש הקרוב את כל 29 הדירות שנותרו בפרויקט, הוזילה בסר את הדירות ב־150–380 אלף שקל לדירה. היקף ההכנסות מהפרויקט יירד בעקבות ההוזלה בכ־25 מיליון שקל.

הדמיית פרויקט בסר במכתש בגבעתיים הדמיית פרויקט בסר במכתש בגבעתיים הדמיית פרויקט בסר במכתש בגבעתיים

כפי שפורסם בשבוע שעבר ב"כלכליסט", הסכם בין בעלת המתחם יורוקום נדל"ן שבשליטת שאול אלוביץ' לבין בסר קובע כי על הקבוצה של קויתי למכור את הדירות עד 15 באוגוסט. בפועל הגיע קויתי ככל הנראה להסכמות עם אלוביץ' על הפחתת מחיר הקרקע ועמה גם מחירי הדירות.

כך, דירת 4 חדרים של 136 מ"ר ברוטו עם חניות ומחסן שנרכשה בידי 65 הקונים הראשונים במחיר שמתחיל ב־2.3 מיליון שקל, מוצעת ב־1.92 מיליון שקל. "הורדנו את המחירים בגלל האווירה והתקופה. לא חושב שהתחלנו במחיר גבוה מדי. אותם אנשים שחיכו על הגדר להורדת מחיר קיבלו אותה", אמר קויתי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
קנאים...
השכונה הזאת היא הכי טובה באזור המרכז לגדל בה ילדים! כל המגיבים כאן קנאים טפשים. בונים כאן גני ילדים, משפצים את הרחוב ויש ביקוש בטירוף כאן לדירות. תמיד היה ותמיד יהיה. גישה נוחה לכל חלקי העיר, גבעתיים מקום שקט וידידותי. תטיילו בבלאגן של תל-אביב ותבואו לבורוכוב לשמוע מה זו שלווה ושכונה שעדיין נראית כמו השכונות שכולנו גדלנו בהן לפי 30 שנה עם אוירה לגדל בה ילדים.
תושב בורוכוב  |  24.07.12
33.
הצעה לקויתי - איך תרויח יותר ותמכור מהר
תן מחיר התחלתי של 5 מליון שח לדירת 5 חדרים. אחרי שלא תמכור - תודיע על הוזלה של 30% "בגלל המצב" ושקר כלשהו. הטיפשים יעוטו על המציאה רק בגלל ההנחה, הם בכלל לא ישימו לב למחיר תגידו אתם מ-פ-ג-ר-י-ם??? למה טיח, בלטות ובלוקים צריכים לעלות 2 מליון שקל??? איזה עם מטומטם..
גידי  |  23.07.12
32.
הלך הזרזיר אצל העורב
הלך אלוביץ לנחשון וביקש ממנו ״ חלץ אותי מקללת המכתש״ . נחשון ״בלע״ את הלוקש ועכשיו הוא יצטרך לחפש ״זרזירים״ שיקנו את הדירות בפרוייקט ש5000 אוהדי הפועל רמת גן מתפללים לנפילתו. הדירה הזולה ביותר , במקום היקר ביותר - נוסחה מטורפת , אבל אמיתית. הפרוייקט לא ייבנה לעולם . קללה רובצת עליו.
גיא , גבעתיים  |  23.07.12
לכל התגובות