אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עדן טבע מרקט מרחיבה את השירות המקוון צילום: נמרוד גליקמן

עדן טבע מרקט מרחיבה את השירות המקוון

זאת לאחר שרשת המזון הבריא לא הגדילה את שטחי המכירה מתחילת השנה. המנכ"ל גיא פרוביזור: "הכניסה לאינטרנט תכפיל את היקף הלקוחות שלנו"

25.07.2012, 14:15 | גיל קליאן
לאחר שמתחילת 2012 לא הרחיבה עדן טבע מרקט את שטחי המכירה שלה, מנכ"ל החברה גיא פרוביזור מרחיב את שירות המשלוחים באתר האינטרנט לפריסה ארצית. בימים אלו סיימה רשת המזון הבריא פיילוט מכירות באינטרנט ואחרי החגים היא תתחיל לשתף פעולה עם אתר השוואות המחירים מיי סופרמרקט. האתר יציע לגולשים סל "בריא" אלטרנטיבי לפי המוצרים שהם רוכשים. לדוגמה, מי שירצה לקנות פסטה רגילה באחת מרשתות השיווק, יקבל הצעה מקבילה של עדן טבע מרקט לרכישת פסטה מחיטה מלאה או אורגנית.

גיא פרוביזור מנכ"ל עדן טבע מרקט, צילום: מורג ביטן גיא פרוביזור מנכ"ל עדן טבע מרקט | צילום: מורג ביטן גיא פרוביזור מנכ"ל עדן טבע מרקט, צילום: מורג ביטן

"להרבה מאוד אנשים אנחנו סופרמרקט שני, אבל לא תמיד נוח להגיע לסופר שני ולא תמיד יש זמן. לדעתי, הכניסה לאינטרנט תכפיל את היקף הלקוחות שלנו. אני בכלל חושב שעתידה של תעשיית המזון טמון באינטרנט. אם היום האינטרנט אחראי ל־1% מהמכירות בשוק קמעונאות המזון, בעשור הקרוב הוא יגדל ב־1% בשנה", סבור פרוביזור.

פרוביזור מספר כי האתר של עדן טבע מרקט יציע ללקוחות התראה ב־SMS חצי שעה לפני בוא השליח, וגם מערכת הליקוט מהמדפים תיעשה עם ברקודים שאמורים להפחית טעויות במשלוחים. אחרי שהמשלוח הגיע, כל לקוח יקבל SMS עם טלפון לשירות לקוחות - וזאת למקרה שחלה תקלה בהזמנה. מלבד זאת, שירות הלקוחות של הרשת ייצור קשר עם כל לקוח יום לאחר ביצוע ההזמנה.

כל מרכיבי השירות הללו מייקרים את עלויות מערך המשלוחים, אבל פרוביזור מבטיח כי מחירי האתר יהיו זהים למחירי החנויות, כולל מבצעים וכולל הנחת חברי מועדון. מחיר המשלוח יעמוד על 29 שקל, כאשר האתר יבצע משלוחים מכביש הצפון ועד באר שבע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות