אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל ערוץ 10: "חייבים למנוע את ה-2 בספטמבר" צילום: סיון פרג'

מנכ"ל ערוץ 10: "חייבים למנוע את ה-2 בספטמבר"

יואב הלדמן אמר את הדברים לעובדי הערוץ בעקבות החלטת הרשות השנייה לחלט את ערבויות הערוץ; החוב של ערוץ 10 עומד על 64 מ' שקל

15.08.2012, 15:12 | שלי פריצקר
"אין לנו טענות לרשות השנייה, הם עושים את עבודתם, הם נדחקו לצעד חמור כזה בגלל שהשרים הרלוונטיים מתחבאים", אמר היום (ד') מנכ"ל ערוץ 10 בפועל, יואב הלדמן, לעובדי הערוץ בעקבות החלטת הרשות השנייה לחלט את ערבויות הערוץ. "זה מצער אבל המצב כרגע ברור, אנחנו חייבים למנוע את ה-2 בספטמבר".

מועצת הרשות השנייה הודיעה אתמול כי תוך 19 יום תחלט את הערבויות של רשת וערוץ 10 לצורך תשלום החובות של השניים בגין דמי זיכיון ותמלוגים. לערוץ 10 יש נכון להיום חוב של 64 מיליון שקל ואילו של רשת 24 מיליון שקל. מועד פרעון החוב הסתיים בדצמבר 2011 ושני הגופים לא שילמו את הסכומים. בעקבות ההחלטה יש חשש לסגירתו של ערוץ 10.

יואב הלדמן, צילום: סיון פרג יואב הלדמן | צילום: סיון פרג' יואב הלדמן, צילום: סיון פרג

"אנחנו רצים כבר כמעט שנה משר לשר וממשרד למשרד ופשוט מורחים אותנו. אנחנו מבקשים דבר פשוט ולגיטימי - הסדר תשלומים - וכל מי שרלוונטי לעניין, שר האוצר ושר התקשורת, מסיר אחריות", אמר הלדמן. "מספיקה אמירה ברורה אחת משר האוצר או משר התקשורת בעד הסדר תשלומים כדי להתחיל לצאת מהבוץ הזה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
תורידו ערוצים אחרים....!
מה הקטע שעכשיו רוצים להוריד את ערוץ 10? בכנות לא ידעתי שהממשלה לא עוזרת לערוץ הזה, וזה ממש מגעיל שלא עוזרת ולא מגיעים להסדר בעניין הערוץ הזה. בערוץ הזה יש תכנים מאוד טובים, על בריאות, מחקרים, עיון, תכניות בוקר טובות, וכמובן הריאלטי! אז מה הקטע של לא להגיע להסדר ולשמור על הערוץ הזה??? ממש בושה שרוצים להוריד ערוץ טוב!
אביבית , חולון  |  22.08.12
לכל התגובות