אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בואינג ודאסו סיסטמס מרחיבות את שיתוף הפעולה

בואינג ודאסו סיסטמס מרחיבות את שיתוף הפעולה

שיתוף הפעולה בין החברות נמשך כבר למעלה מרבע מאה. על פניו נראה כי הוא ימשיך ככל הנראה לעוד רבע מאה

04.09.2012, 17:17 | כלכליסט
דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), המתמחה בתוכנות תכנון 3D, פתרונות למידול דיגיטלי 3D וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), מודיעה כי חברת בואינג חתמה על חוזה לחמש שנים להארכת השימוש ביישומים המובילים בתעשייה של דאסו סיסטמס, גם לאגף המסחרי - Boeing Commercial Airplanes– וגם לאגף הביטחון - Boeing Defense, Space & Security.

שיתוף הפעולה "Working Together", של דאסו סיסטמס וחברת בואינג, החל לפני למעלה מ-25 שנה והביא לפריצות דרך רבות בפיתוח ובפריסה מוקדמת של טכנולוגיות.

"בואינג ודאסו סיסטמס נהנו מיחסי עבודה ארוכים, ואנו שמחים להאריך את החוזה שלנו. אנחנו מצפים להמשיך לשתף פעולה עם דאסו סיסטמס ליצירה ולמינוף של חידושים שישפרו את יכולות תכנון המוצר והייצור שלנו," אמרה ננסי ביילי, סגנית נשיא למערכות IT במוצר בבואינג. "דאסו סיסטמס ממשיכה לפתח ולשפר את פורטפוליו הפתרונות שלה כדי לענות טוב יותר על הצרכים שלנו לכל אורך שרשרת ערך המוצר (Product Value Stream). חבילת פתרונות ה-PLM של דאסו סיסטמס תמשיך לסייע ליצור ערך עסקי מוסף עבור החברה שלנו."

"בואינג ודאסו סיסטמס נהנו משותפות ייחודית לאורך למעלה מ-25 שנה," ציין ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס. "שתי החברות חולקות חזון משותף לגבי איך אנחנו יכולים לפתח את היישומים שלנו ואת התהליכים של בואינג, לתדלוק חדשנות יוצאת דופן. חברת בואינג השפיעה באופן משמעותי על התפתחות האסטרטגיה של דאסו סיסטמס, מתכנון בתלת ממד, לפתרונות למידול בתלת ממד (DMU) ועד לניהול מחזור חיי מוצר (PLM) – והיום ל-3DExperience. אנו מצפים בקוצר רוח להמשך השותפות שלנו."
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות