אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה ביטוח פיטרה עשרות עובדים: "תהליך הצמצום בהוצאות כואב" צילום: אוראל כהן

שלמה ביטוח פיטרה עשרות עובדים: "תהליך הצמצום בהוצאות כואב"

חברת הביטוח של קבוצת שלמה קיצצה את כוח האדם ומונה כעת כמאה עובדים. המהלך נעשה לאחר כניסתו לתפקיד של המנכ"ל החדש אורי אומיד

11.10.2012, 12:44 | תומר הדר

שלמה חברה לביטוח, חטיבת הביטוח של קבוצת שלמה, פיטרה לאחרונה עשרות עובדים במסגרת ארגון מחדש, חלקם מנהלים בחברה. לאחר הפיטורים ימנה הארגון כמאה עובדים. 

קראו עוד בכלכליסט

המהלך נובע מכניסתו של המנכ"ל החדש אורי אומיד לפני כמה חודשים. כפי שנחשף ב"כלכליסט", בעבר נוהלו מגעים למכירת תיק הביטוח של שלמה לחברת מגדל.

החברה מסרה כי ביצעה "צמצום דרמטי בהיקף ההוצאות של החברה, הכולל קיצוץ בהיקף כוח האדם. קיצוץ זה התבסס על הקטנת מצבת המנהלים וחלק מהעובדים". אומיד אמר כי "תהליך הצמצום בהוצאות כואב, אך הוא אבן בוחן לכל המנהלים בענף. אין ספק שזהו תהליך ענפי ורוב החברות תהיינה חייבות לעבור את מה שסיימנו בשלמה בימים אלו".

עוד נמסר כי "חברת הביטוח מסיימת בימים אלו את תהליך הארגון מחדש. חלק חשוב מהתהליך היה הכנת תעריף ביטוח חדש, שהופעל בשבועות האחרונים, אשר יאפשר לחברה לבצע חיתום נכון בתנאי התחרות של השוק. כמו כן, הפסיקה החברה פעילות עם חלק מהסוכנים, אשר פעלו עם החברה באופן מינורי. במקביל הרחיבה החברה את הפעילות עם סוכנים אשר הגדילו את נתח הפעילות של החברה בתיק הסוכן".

כמו כן נמסר מהחברה כי במסגרת הארגון מחדש התמנתה נאווה ויס, מנהלת בקבוצת מגדל, לתפקיד סמנכ"ל ומנהלת מחוז תל אביב של החברה. כמו כן, התמנתה אתי זיאת, מנהלת בכירה בשמגד של מגדל,  למנהלת התביעות של שלמה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות