אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חושבים על מנהל עסקים? בתי הספר היוקרתיים שיסדרו לכם את הקריירה צילום: cc by King of Hearts

חושבים על מנהל עסקים? בתי הספר היוקרתיים שיסדרו לכם את הקריירה

איזה בית ספר למנהל עסקים ידאג שתרוויחו משכורת התחלתית של 237 אלף דולר לשנה, ומה יהיה הסיכוי שלכם למצוא עבודה עם סיום הלימודים?

11.10.2012, 22:20 | סוכנויות הידיעות

למרות ההאשמות שהופנו כלפי אנשי העסקים ובעלי ההון במשבר הכלכלי האחרון, בתי הספר למנהל עסקים בארצות הברית עדיין מתפקעים מתלמידים. עם זאת, לא כל תוכנית לימודים מקנה מאוחר יותר לבוגריה את אותו מבחר של הזדמנויות תעסוקה אטרקטיביות כמו תוכניות אחרות.

בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת סטנפורד כבש את צמרת רשימת בתי הספר למנהל עסקים המציעים לבוגריהם את הזדמנויות התעסוקה הטובות ביותר בתום לימודיהם. הדירוג מופיע בספר "296 בתי הספר למנהל עסקים הטובים ביותר" שפרסמה פרינסטון ריביו, חברה למדידה והערכה של מוסדות חינוכיים. אז לאן צריך ללכת ללמוד כדי ליהנות מההזדמנויות הטובות ביותר בתום הלימודים?

בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת סטנפורד

שיעורם של הבוגרים המוצאים עבודה בתום לימודיהם עומד על 92% והמשכורת ההתחלתית השנתית הממוצעת של הבוגרים בעבודתם החדשה עומדת על 237.1 אלף דולר.

אוניברסיטת סטנפורד. כבשה את הצמרת, צילום: cc by King of Hearts אוניברסיטת סטנפורד. כבשה את הצמרת | צילום: cc by King of Hearts אוניברסיטת סטנפורד. כבשה את הצמרת, צילום: cc by King of Hearts

בית הספר למנהל עסקים טאק שבאוניברסיטת דארטמות'

 

 שיעורם של הבוגרים המוצאים עבודה בתום לימודיהם עומד על 94% והמשכורת ההתחלתית השנתית הממוצעת של הבוגרים בעבודתם החדשה עומדת על 115.1 אלף דולר.

בית ספר למנהל עסקים טאק בית ספר למנהל עסקים טאק בית ספר למנהל עסקים טאק

בית הספר למנהל עסקים קלוג שבאוניברסיטת נורת'ווסטרן

 

שיעורם של הבוגרים המוצאים עבודה בתום לימודיהם עומד על 93% והמשכורת ההתחלתית השנתית הממוצעת של הבוגרים בעבודתם החדשה עומדת על 114.9 אלף דולר.

ביה"ס למנהל עסקים קלוג, צילום: נתן מנדל ביה"ס למנהל עסקים קלוג | צילום: נתן מנדל ביה"ס למנהל עסקים קלוג, צילום: נתן מנדל

בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת הרווארד

 

שיעורם של הבוגרים המוצאים עבודה בתום לימודיהם עומד על 90% והמשכורת ההתחלתית השנתית הממוצעת של הבוגרים בעבודתם החדשה עומדת על 114.8 אלף דולר.

אוניברסיטת הרווארד. 90% מוצאים עבודה בתום לימודיהם, צילום: Shutterstock אוניברסיטת הרווארד. 90% מוצאים עבודה בתום לימודיהם | צילום: Shutterstock אוניברסיטת הרווארד. 90% מוצאים עבודה בתום לימודיהם, צילום: Shutterstock

בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת קולומביה

שיעורם של הבוגרים המוצאים עבודה בתום לימודיהם עומד על 90% והמשכורת ההתחלתית השנתית הממוצעת של הבוגרים בעבודתם החדשה עומדת על 113.3 אלף דולר. 

אוניברסיטת קולומביה. מדורגת במקום החמישי, צילום: shutterstock אוניברסיטת קולומביה. מדורגת במקום החמישי | צילום: shutterstock אוניברסיטת קולומביה. מדורגת במקום החמישי, צילום: shutterstock

 

בית הספר וורטון למנהל עסקים באוניברסיטת פנסילבניה

 

שיעורם של הבוגרים המוצאים עבודה בתום לימודיהם עומד על 75% והמשכורת ההתחלתית השנתית הממוצעת של הבוגרים בעבודתם החדשה עומדת על 112.3 אלף דולר.

בית ספר למנהל עסקים וורטון בית ספר למנהל עסקים וורטון בית ספר למנהל עסקים וורטון

בית הספר האז למנהל עסקים באוניברסיטת קליפורניה

 

שיעורם של הבוגרים המוצאים עבודה בתום לימודיהם עומד על 87% והמשכורת ההתחלתית השנתית הממוצעת של הבוגרים בעבודתם החדשה עומדת על 101.4 אלף דולר.

בית הספר דארדן למנהל עסקים באוניברסיטת וירג'יניה

 

שיעורם של הבוגרים המוצאים עבודה בתום לימודיהם עומד על 92% והמשכורת ההתחלתית השנתית הממוצעת של הבוגרים בעבודתם החדשה עומדת על 104.4 אלף דולר.

בית הספר ליאונרד נ. סטרן למנהל עסקים באוניברסיטת ניו יורק

 

שיעורם של הבוגרים המוצאים עבודה בתום לימודיהם עומד על 91% והמשכורת ההתחלתית השנתית הממוצעת של הבוגרים בעבודתם החדשה עומדת על 105.7 אלף דולר.

אוניברסיטת NYU, צילום: בלומברג אוניברסיטת NYU | צילום: בלומברג אוניברסיטת NYU, צילום: בלומברג

בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת ייל

שיעורם של הבוגרים המוצאים עבודה בתום לימודיהם עומד על 91% והמשכורת ההתחלתית השנתית הממוצעת של הבוגרים בעבודתם החדשה עומדת על 106.1 אלף דולר.

תגיות