אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מריח טוב: פרוטרום תקים מפעל בגלבוע בעלות של 110 מיליון שקל צילום: עמית מגל

מריח טוב: פרוטרום תקים מפעל בגלבוע בעלות של 110 מיליון שקל

החברה המתמחה בטעמים וחומרי הגלם ייחודיים קיבלה את אישור משרד התמ"ת להקים את המפעל שישתרע על פני 64 דונם. לפי ההערכות כמאות עובדים צפויים להיות מועסקים במפעל בשלב הסופי של ההקמה

16.10.2012, 10:49 | שי סלינס

חברת פרוטרום, העוסקת בתחום הטעמים וחומרי הגלם הייחודיים, הודיעה היום (ג') כי תרחיב את פעילותה בישראל ותקים מפעל חדש באזור הגלבוע בהשקעה כוללת של 110 מיליון שקל (קרוב ל-30 מיליון דולר).

החברה קיבלה את אישור מרכז ההשקעות במשרד התעשייה והמסחר למפעל החדש שירחיב את היקפי המחקר, הפיתוח והייצור של פרוטרום בישראל ובעולם.

המפעל החדש בגלבוע יוקם באזור עדיפות לאומי, ובהתאם לחוק לעידוד השקעות, אושר לו מענק השקעה והטבות מס של אזור פיתוח א'. מענק ההשקעה יהיה בשיעור של לפחות 20% מההשקעות שתשקיע החברה ברכוש הקבוע. המפעל ישתרע על פני 64 דונם. לפי ההערכות כמאות עובדים צפויים להיות מועסקים במפעל בשלב הסופי של ההקמה.

אורי יהודאי, נשיא ומנהל העסקים הראשי של פרוטרום אמר כי "אנו שמחים מאוד על אישור בקשתנו להקמת המפעל שיגדיל את כושר הייצור שלנו, יהווה מקפצה לחיזוק יכולות החברה בתחומים המשלבים בין טעם ובריאות וישרת את אסטרטגיית הצמיחה שלנו".

"כחברה ישראלית גלובאלית אנו שותפים לחשיבות שביצירת מקומות עבודה בצפון הארץ. נפעל להגברת שיתופי פעולה בין פרוטרום, בהובלת מרכז המו"פ והמפעל המתוכנן, לבין החקלאות המתקדמת בישראל לגידולים מתוך חזון לתרום ולפתח פעילות חקלאית ייעודית לנו ולשלבה כחלק אינטגראלי בפעילות מרכז המו"פ והמפעל החדש", אמר יהודאי.

פרוטרום עוסקת בייצור ושיווק של פתרונות טעם ובריאות לתעשיות המזון והמשקאות, תוספי התזונה, הקוסמטיקה והפרמצבטיקה. 

תגיות