אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנהלת ערוץ 10 הפסיקה את המו"מ עם העובדים על הקיצוץ בשכר צילום: אלכס קולומויסקי

הנהלת ערוץ 10 הפסיקה את המו"מ עם העובדים על הקיצוץ בשכר

בשבוע שעבר החליט דירקטוריון הערוץ לדחות בשבוע את ההחלטה לבצע קיצוץ שכר מדורג. בערוץ 10 טוענים כי שר האוצר מעכב הסדר פריסת חובות אשר יאפשר לערוץ לקבל רישיון שידורים

24.10.2012, 14:11 | שלי פריצקר

בעקבות עיכוב ההסכם עם ערוץ 10: הנהלת הערוץ הפסיקה באופן חד צדדי את המו"מ עם העובדים על קיצוץ בשכר. זאת לאחר בשבוע שעבר החליט דירקטוריון הערוץ לדחות בשבוע את ההחלטה לבצע קיצוץ שכר מדורג של 5-15 אחוזים ולדון עם העובדים בחלופות שיביאו לקיצוץ תקציב הערוץ. העובדים מוחים על הפסקת המו"מ באופן חד צדדי.

קראו עוד בכלכליסט

ראשי ערוץ 10 מאשימים את שר האוצר כי הוא מעכב את ההסכם עם הערוץ. הוועדה שמינה שר האוצר בראשות מנכ"ל משרד ראש הממשלה הראל לוקר לגיבוש הסכם עם ערוץ 10 טרם הגישה את מסקנותיה למרות שחלפו למעלה מ-45 הימים שהוקצבו לעבודת הוועדה. אם לא ימצא פתרון בתקופה הקרובה הערוץ לא יוכל לקבל רישיון שידורים ולא ברור באיזו מתכונת יפעל החל מהשנה הבאה אחרי שייגמר לו הזיכיון.

נציגיו של רון לאודר, יו"ר דירקטוריון הערוץ אבי בלשניקוב ויו"ר ועדת הכספים מיכל גרייבסקי, שוהים עתה באירופה ודנים עם לאודר בהמשך ההשקעה שלו בערוץ, מאחר שלטענתו אי אפשר להמשיך במצב של אי ודאות וללא פתרון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות