אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מדוע MTV הרגה את המוזיקה בחרב הריאלטי?

מדוע MTV הרגה את המוזיקה בחרב הריאלטי?

גולשת תמימה תוהה מדוע - וזוכה לתשובה מחרידה למדי, הבריון של בית הספר מסביר מהו ההיגיון מאחורי המכות שהוא נותן לתלמידים סביבו, סרט נדיר של סלוודור דאלי ואמנות מרהיבה שנוצרה מדגני בוקר

11.11.2012, 19:26 | עמית הרשקוביץ

1. היום בו המוזיקה מתה

"למה MTV לא משדרים יותר קליפים?" היא שאלה ששואל את עצמו כל מי שנולד לפני 1995. אבל הזמנים משתנים, ומי שהיו הילדים של אתמול הם היום מבוגרים שלא מבינים שהעולם השתנה. בסרטון הפארודי הזה בחורה צעירה וחמודה שואלת בכיר בערוץ המוזיקה למה הערוץ של הדור שלה הפך למזבלת ראליטי. התשובה מצחיקה ומדכאת כאחד.

2. אלימות הגיונית בהחלט

הביריון הכיתתי מוותר על הסאב-טקסט בסרטון המצחיק הבא ומראה לחנון של השכבה כיצד כל דבר אפשר לנתח בעזרת פסיכולוגיה בגרוש, כן - גם את ההתעללות בו. עושה רושם שהמכות כואבות פחות גם כשמבינים את ההיגיון שמאחוריהן.

3. הגאון והשפם

לפניכם סרט דוקו משנת 1965 שעשה ג'ק בונד - ומתעד את הביקור של אמן הסוראליזם סאלוודור דאלי בניו יורק. הסרט מבוים ברוחו המעופפת של הגאון המשופם ומצולם להפליא ע"י ג'ים דסמונד, האיש שצילם אחר כך גם את זיגי סטארדאסט. 

4. קורנפלקסיוניזם

ומסוראליזם לסיריאליזם - הרי היא אמנות דגני הבוקר. ארני בוטון יוצר תמונות מקורנפלקסים למיניהם ובכתבה זו במגזין Gawker מסביר כמה דברים מעניינים על האבולוציה של המזון לכדי אמנות ובידור. ג'רי סיינפלד היה חותם על כל מילה.

5. החתולה ואני

לפניכם קליפ מעולה שבימו דניאל שימשוני ומיקי גורנשטיין לשיר של הלהקה הישראלית 1,2many - שזכה בפרס התסריט בתחרות קליפטשיין. הרעיון פשוט וגאוני: חתולת הבית מוחלפת באישה שמחופשת לחתול. פתאום ההתלטפויות עם הבעלים נראות הרבה פחות תמימות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות