אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוגל גילתה ליקויים בפעילות המשותפת שלה עם בבילון

בלעדי לכלכליסט

גוגל גילתה ליקויים בפעילות המשותפת שלה עם בבילון

ל"כלכליסט" נודע כי גוגל שיגרה מכתב בשבוע שעבר לבבילון בו היא דורשת לתקן ליקויים במשתמשים "בעיתיים" שהגיע לאתר שלה דרך בבילון. עם זאת, לא ידוע על כל איום של גוגל על ההסכם עם בבילון

02.12.2012, 08:43 | גולן חזני

ענקית האינטרנט גוגל שיגרה מכתב בשבוע שעבר לבבילון הישראלית בו היא דורשת לתקן ליקויים במשתמשים "בעיתיים" שהגיעו לאתר שלה דרך בבילון, כך נודע ל"כלכליסט". 

קראו עוד בכלכליסט

בתוך כך בבילון פועלת לתיקון הליקויים, ומנהלת מגעים מול ספקי משנה שלה, כדי לעמוד בדרישות של גוגל. עם זאת, לא ידוע על כל איום של גוגל על ההסכם עם בבילון.

למרות זאת צפויה מניית בבילון להגיב בצורה שלילית להודעה ולרשום ירידות בבורסה בת"א היום.

נעם לניר, צילום: אוראל כהן נעם לניר | צילום: אוראל כהן נעם לניר, צילום: אוראל כהן

מדובר בפעם הראשונה שגוגל מעירה לבבילון מאז תחילת הפעילות המשותפת ביניהם, בעוד שהחברה האמריקאית מספקת קרוב ל-90% מההכנסות של בבילון.

בשבוע שעבר נחשף ב"כלכליסט" כי הנפקת בבילון בנאסד"ק מתוכננת לחודש ינואר. החברה הגישה בתחילת נובמבר  תשקיף במטרה לגייס 115 מיליון דולר בהובלת בנקי ההשקעות סיטי, ג'פריז ו- RBC, אך ל'כלכליסט' נודע כי הרוד-שואו, הליך שיווק ההנפקה שתכננה החברה להוציא לפועל בימים אלה, נדחה לחודש ינואר.

הנפקת החברה והרוד שואו שלה היו אמורים להתבסס על תוצאות הרבעון השלישי של החברה. הכנסות החברה הסתכמו ברבעון השלישי ב- 198.3 מיליון שקל לעומת 57.5 מיליון אשתקד וההכנסות מפרסום ושיווק זינקו ב- 330%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
פעם אחת, בארץ מאד מאד רחוקה, היה אדם ושמו לועם נמיר
לועם היה ילד מיוחד, נער חרוץ, רקדן גרוע ואיש עסקים מוצלח. כשלועם פגש את האינטרנט, זה היה בימים שהיה קל לעבוד על מנועי חיפוש והוא צבר הון מהיר על חשבונם. עם התחזקותה של המנפה הראשית - גוגל (שהעיפה עסקים בזויים ומנועי חיפוש לא שווים במהלך של 5-10 שנים), עבר לשיטות ודרכים אחרות ובעיקר, השיטה הכי מומלצת למי שבאמת רוצה לעשות 'כסף קל' (אין כזה דבר, אבל לצורך ההסבר...) - שיטת ישחקו הנערים לפני. ושיחקו. אואואו אואואו שיחקו וגם גייסו שחקנים, מגייסים והאימפריה היכתה בכל העולם הרלוונטי. כשלועם הפך מיזם ואיש עסקים למשקיע עם משפחה, הוא החליט ללכת על שיטת אולד סקול - לקנות כישלון, להפוך לניצחון. נמיר לא תמיד יודע לצאת בזמן ונראה שגם בהרפתקאה האחרונה שלו הוא עומד לאחר את הרכבת. היצרפו נא ילדים לסידרת המתח 'לועם נמיר - מטוס באינטרנט'. נעלבת? לא מאמינה לך. דווקא אתה מת על זה... אתה מת על זה? כנראה שעוד לא הכרת את מי שיכול/ה לקחת אותך יותר גבוה*. ביי ילד. * לא מינית, אם כי מינית בטוח.
TR2.0  |  02.12.12
לכל התגובות