אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
BMC ומטריקס זכו בפרויקט בחברת חשמל בהיקף של 7 מיליון שקל

BMC ומטריקס זכו בפרויקט בחברת חשמל בהיקף של 7 מיליון שקל

הפרויקט מיועד להטמעת מערכת אינטגרציה של תהליכים באגף מערכות מידע ותקשוב בחברת החשמל שתאפשר ליחידה לשפר את רמת השירות והתמיכה

10.12.2012, 11:11 | כלכליסט
BMC ומטריקס זכו בפרויקט מחשוב בחברת החשמל. במסגרת הפרויקט, יוטמעו מערכות ה- BSM וה- ITSM של חברת BMC. המערכת תבצע אינטגרציה של תהליכים באגף מערכות מידע ותקשוב בחברת החשמל כולל: ניהול נכסי ITCהארגוניים, ניהול השינויים ותהליך ניהול פניות והשפעתם העסקית.

קראו עוד בכלכליסט

מערכת ה- ITSM תאפשר ליחידת התקשוב של חברת החשמל לשפר את רמת השירות והתמיכה שלה באמצעות ייעול מערך התמיכה ותאפשר לבצע זיהוי מהיר ומדויק של גורם התקלה ולטפל בו.

במסגרת הפרויקט יוטמע Service Desk – לטיפול בתהליכי ITC, טיפול בתקלות, תיעוד ותחקור התקלות. בנוסף, יוטמעו מערכות ניהול נכסים, ניהול שינויים ו-CMDB, שהינו בסיס נתונים המכיל מידע עדכני על כל הרכיבים השונים של מערכות המידע ותשתיות ITC בארגון. מאגר המידע זה נועד לתעד את הקשרים הפנימיים ב-ITC ובין התהליכים העסקיים, ולספק מידע המסייע בהמשכיות ורציפות השירותים ש-ITC מספק לארגון.

אחד מהמודלים המשמעותיים שיוטמעו בפרויקט, הינו Impact Management שיאפשר לאמ"ת להעריך את ההשפעה העסקית של אירועי ה-ITC השונים. כל ההתראות, שיתקבלו יועבדו וימופו באופן אוטומטי ויתקבל מידע הקושר ישירות לתהליך עסקי. תהליך זה יאפשר לאגף מערכות מידע ותקשוב לקבל החלטות באיזה סדר לטפל בארועים השונים, על פי מידת החשיבות והדחיפות.

יוסי שנק, מנהל אגף מערכות מידע ותקשוב בחברת החשמל מדגיש: "הפרויקט חדשני בהיבט מתן מענה אינטגרטיבי בין תחומי המחשוב המגונים ותחומי הקשר, הטלקום והתקשורת המהווים את עמוד השדרה התשתיתי והפונקציונלי למכלול שירותי אגף מערכות מידע ותקשוב בחברת החשמל.

אחידות בתהליכי עבודה ביחידות האגף על ידי אימוץ שיטת עבודה מובנית בהתאם למתודולוגית ITIL, תוך ניהול התהליכים מקצה לקצה, תשדרג משמעותית את השירות ללקוחות הפנים ארגוניים והן ללקוחות החברה בכלל."

יורם אלול, מנהל איזור ישראל ותורכיה ב-BMC מוסר: "מדובר בפרויקט רחב היקף, בעל משמעות אסטרטגית. הפתרון שיוטמע, יאפשר לחברת החשמל להוציא לפועל אסטרטגית תמיכה מאוחדת במערך ה- ITC בארגון וזאת, בתאום מלא עם התפיסה העסקית הארגונית שלו."
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות