אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מבחני ריסוק לטנדרים: תוצאות חלשות לרנו, יונדאי ופיאט

מבחני ריסוק לטנדרים: תוצאות חלשות לרנו, יונדאי ופיאט

פורד טרנזיט הוא הרכב היחיד מבין המסחריות שנבחנו שזכה לציון מלא של חמישה כוכבים. בין המסחריות שזכו לציונים נמוכים - יונדאי H1, פיאט סקודו ורנו טראפיק

12.12.2012, 11:40 | תומר הדר

ארגון הבטיחות האירופי EURONCAP מפרסם היום את תוצאותיהם של מבחני ריסוק שנערכו לאחרונה למספר טנדרים, שרובם נמכרים בישראל. במבחני הריסוק האחרונים שערך הארגון למכוניות נוסעים זכו רוב הדגמים לציון מלא של חמישה כוכבים, אך בגזרת הטנדרים המצב שונה: כך, על פי התוצאות המתפרסמות היום, פורד טרנזיט הוא הרכב היחיד מבין המסחריות שנבחנו שזכה לציון מלא של חמישה כוכבים.

יתר המסחריות זכו לציונים נמוכים למדי: כך לדוגמה יונדאי H1 זכה לציון של שלושה כוכבים מתוך חמישה. על פי דיווחי הEURONCAP תא הנוסעים של הH1 שמר על מבנהו בעת דימוי תאונה, אך לוח המחוונים עלול היה לפגוע בנוסעים.

פיאט סקודו, המשווק בישראל גם כשהוא נושא את סמלי פיז'ו (פיז'ו אקספרט) וסיטרואן (סיטרואן ג'אמפי) זכה אף הוא לציון נמוך של שלושה כוכבים מתוך חמישה. רנו טראפיק המשווקת אף היא בישראל זכתה לציון הנמוך ביותר: שני כוכבים בלבד מתוך חמישה. על פי נתוני המבחן, לוח המחוונים של הטראפיק עלול לפגוע בנוסעים בזמן תאונה.

תגיות