אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שהכוח יהיה איתכם: שקית ההפתעות של ג'ורג' לוקאס לעובדים צילום: אי פי אי

שהכוח יהיה איתכם: שקית ההפתעות של ג'ורג' לוקאס לעובדים

לאחר שבאוקטובר נרכשה החברה שלו על ידי דיסני, החליט במאי "מלחמת הכוכבים" לצ'פר את 2,000 העובדים לקראת חג המולד. מה הם קיבלו?

16.12.2012, 18:42 | סוכנויות הידיעות
ביום חמישי האחרון פרסם משתמש באתר Reddit, שהזדהה כעובד בחברת לוקאס-פילם, תמונה של המתנה שקיבלו 2,000 העובדים לחג המולד: שקית הפתעות היי-טקיסטית, הכוללת אייפון 5 של 32 ג'יגה בייט, אייפד דור שלישי של 32 ג'יגה בייט, כרטיס תודה וכרית של לוקאס-פילם.

ג ג'ורג' לוקאס | צילום: בלומברג ג

נציג מטעם החברה אישר בפני האפינגטון פוסט כי צילום מתנת החג הוא אכן אותנטי, והוסיף כי זו הייתה הדרך של קת'לין קנדי וג'ורג' לוקאס להודות לעובדים שלהם. השווי המוערך של האייפד והאייפון לבדם גבוה מ-1,600 דולר.

באוקטובר נרכשה חברת לוקאס-פילם על ידי דיסני, שאמורה לעבוד על פיתוח סרטים חדשים בסדרת "מלחמת הכוכבים". לפי תנאי העסקה, דיסני תרכוש את הבעלות על החברה, כולל סרטי "מלחמת הכוכבים" והפעילות בתחום הפקת סרטי פעולה, מוצרים לצרכן, אנימציה ואפקטים ויזואליים. היקף העסקה עומד על כ-4 מיליארד דולר; לוקאס יקבל חצי מהסכום במזומן, וחצי במניות של דיסני.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ל-1 למה אתה חושב שמגיע לעובדים?
עובדים צריכים לצאת מהראש שזה העסק שלהם!!! כן העסק צריך להיות חשוב להם כי זה המקום שמביא להם פרנסה והיא תלויה בהצלחתו, אבל העובדים הם לא שותפים. העובדים לא לוקחים סיכונים בהקמת העסק ובניהולו לאורך השנים, העובדים מקבלים שכר עבור עבודתם הם לא מתנדבים הם מקבלים את השכר אותו הסכימו לקבל עבור עבודתם בעסק כל השאר זה בונוס שמחליט לתת בעל העסק הוא לא חייב להם כלום יותר, אם הוא מחליט שמגיע לעובדים בונוס, או שבונוס יתרום לתפקוד העובדים יופי תהנו ותגידו תודה. גורג' לוקאס הקים בשתי ידיו את האימפריה שלו הוא ניהל הוביל ובהרבה מקרים גם ייזם את הדברים שהפכו אותה למה שהיא כולל שווי של 4 מליארד דולר, העובדים שלו כל השנים קיבלו שכר (שכר שעליו הסכימו כי אחרת יכלו ללכת לעבוד במקום אחר) והוא לא חייב ולא צריך וגם לא מגיע לעובדים חלק מהרכוש שלו. זה שיש לך הרבה רכוש לא מחיי אותך לתת יותר, וכמו במקרה הנ"ל בחר מר לוקאס לתת אבל לא לעובדים אלא למי שבא לו לתת להם. מי שזה לא מוצא חן בעיניו מוזמן תמיד לקחת את החסכונות שלו, להשקיע שנים טובות מחייו ולהקים עסק בעצמו, אולי יום אחד יהיה לו מליארד דולר לתת לעובדים שלו.
רמי , מרכז  |  17.12.12
לכל התגובות