אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש מגוגל: Zavers, מערכת קופונים דיגיטליים

חדש מגוגל: Zavers, מערכת קופונים דיגיטליים

גוגל תשיק מערכת קופונים שתאפשר לסוחרים להציע ללקוחותיהם קופונים ולעקוב אחר הרכישות בזמן אמת. בשלב זה, תהיה המערכת זמינה למשווקים בארה"ב בלבד

14.01.2013, 12:02 | יוסי גורביץ
גוגל תציג היום (ב') מערכת חדשה של קופונים דיגיטליים, אותה היא מכנה Zavers, בכנס הקמעונאים הלאומי של ארה"ב שייערך בניו יורק. החברה הודיעה על מערכת הקופונים החדשה בסוף השבוע. כך דיווח אמש (א') הבלוג VentureBeat. מהודעתה של גוגל נראה כי המערכת תהיה מוגבלת, בשלב ראשון לפחות, לארה"ב בלבד.

קראו עוד בכלכליסט

המערכת מאפשרת ליצרני המוצרים להציג קופונים למוצרים שלהם באתרי המכירה הדיגיטליים. הלקוח יראה את הקופון וישמור אותו בחשבון שלו, וכאשר ירכוש את אחד המוצרים שהקופון רלוונטי לגביו, ההנחה תתבצע אוטומטית ובטרם יסתיים הליך סוף הרכישה. הסליקה תתבצע ללא כל צורך בסריקה של קופון, כפי שמקובל למשל בגרופון.

גוזרים קופון וירטואלי. מתוך אתר Zavers גוזרים קופון וירטואלי. מתוך אתר Zavers גוזרים קופון וירטואלי. מתוך אתר Zavers

היתרון מבחינת הספקים הוא שהעסקה מתבצעת בזמן אמת, ללא צורך במעקב אחרי מספר הקופונים; יתרון נוסף, לדברי גוגל, הוא העובדה שהמידע על הקופונים נאגר בענן, והיצרנים יקבלו מידע ישיר ובזמן אמת על השימוש שעושים הלקוחות בקופונים שלהם.

Zavers מתבסס על טכנולוגיה של חברת הקופונים הדיגיטלית Zave Network, אותה רכשה גוגל במהלך 2011. גוגל אמרה כי יש לה מספר שותפות למיזם, ביניהן ד'אוגוסטינו, רשת מכולות נפוצה בניו יורק, ואמרה כי תציג מספר שותפות נוספות למיזם בהמשך 2013.

לגוגל יש מספר מיזמים בתחום הסחר הדיגיטלי, שהידוע בהם הוא Google Wallet, שמאפשר למשתמש לבצע רכישות ישירות באמצעות הסמארטפון שלו בטכנולוגיית NFC.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות