אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מייסדי AM:PM מצטרפים למירוץ על רכישת אופיס דיפו צילום: אריאל בשור

מייסדי AM:PM מצטרפים למירוץ על רכישת אופיס דיפו

גל ורן בילנקיס וגיא אדרי חברו ל"קבוצת קרביץ" והגישו הצעה משותפת לרכישת הרשת בסכום מינימום של 38.5 מיליון שקל

03.02.2013, 11:47 | גיל קליאן

מייסדי AM:PM מצטרפים למירוץ על רכישת אופיס דיפו, שנקלעה להקפאת הליכים. ביום חמישי בלילה חברו גל ורן בילנקיס וגיא אדרי למי שזכו לכינוי "קבוצת קרביץ" (אלון רונן, בעל השליטה בקרביץ, וכן החברות בנדא מגנטיק ודאטא פול) והגישו הצעה משותפת לרכישת אופיס דיפו בסכום מינימום של 38.5 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

נאמני אופיס דיפו, ישראל בכר ודוד פורר, שכפי שנחשף ב"כלכליסט" המליצו בעבר על הצעתם של צחי פישביין, ממייסדי אופיס דיפו, ואפי רוזנהויז, לשעבר מנכ"ל שופרסל, לרכישת הרשת תמורת 35 מיליון שקל – יגישו ככל הנראה מחר לבית המשפט את 2 הקבוצות בלי להמליץ על אחת מבין השתיים. כמו כן, נראה כי הנאמנים עדיין ממתינים לפישביין על מנת שזה ישפר את הצעתו – ויתכן כי שוב הליך המכירה יגרר היום למלחמת הצעות מחיר אל תוך הלילה, כפי שכבר קרה בעבר.

ברקע עומדת חשיפת "כלכליסט" על כך שעו"ד שולי גולדבלט, המיצג את אופיס דיפו עצמה בהליך, צפוי לבקש מבית המשפט למנות מפרק חוקר לחברה על מנת שיחקור את התנהלותו של פישביין, שעמד בראש החברה בחודשים שקדמו להקפאת ההליכים.

בינתיים הצעת המחיר הגבוהה ביותר שייכת לקבוצתו של אבי מלכה, בעלי קבוצת ML, שהציע 42 מיליון שקל תמורת הרשת. לא מן הנמנע כי ברגע שההליך יגיע לדיון בבית המשפט יבוא גם מלכה על מנת להיאבק על מקומו בין הרוכשים – במיוחד על רקע העובדה כי נכון לעכשיו הוא מציע את הסכום הגבוה ביותר תמורת פעילות רשת האלקטרוניקה והציוד משרדי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות