אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ד"ר יעל וילה התמנתה למנהלת RSA ישראל

ד"ר יעל וילה התמנתה למנהלת RSA ישראל

ד"ר וילה, שכיהנה עד היום כמנהלת טכנולוגיות בכירה בשלוחה הישראלית של RSA, נכנסה היום לתפקידה החדש כמנהלת החברה והצהירה: "יש בישראל הרבה חברות אבטחת מידע עם טכנולוגיות טובות"

06.02.2013, 14:17 | מאיר אורבך

RSA, חטיבת האבטחה של EMC בישראל מחליפה את המנהלת המקומית וממנה את ד"ר יעל וילה במקומה של מיכל בלומנשטיק-ברוורמן. וילה, תנהל את הפעילות העסקית של RSA בישראל ותהיה אחראית על הקשר עם RSA העולמית.

קראו עוד בכלכליסט

וילה תמשיך לכהן בתפקידה כמנהלת טכנולוגיות בכירה (CTO) ב-RSA ישראל ולהוביל את צוות ניתוח הסיכונים (Risk Analytics) בחברה.

בשיחה עם כלכליסט אומרת ד"ר יעל וילה, המנהלת החדשה, שהעולם עדיין לא ראה את הרעש האמיתי שעושות מתקפות הסייבר. המתקפות האחרונות יצרו מודעות רבה אבל אני לא חושבת שהגענו לשיא. אנחנו חייבים לייצר ולספק את כלי ההגנה הטובים.

"מאוד חשוב לי לחבר את הסביבה העסקית בישראל לחברה העולמית שלנו. יש בישראל הרבה חברות אבטחת מידע עם טכנולוגיות טובות ואני מאמינה שאנחנו יכולים ליצור להם גשר ל-RSA העולמית", מסבירה ד"ר וילה.

מהחברה נמסר שד"ר וילה מחליפה את מיכל בלומנשטיק-ברוורמן, אשר כיהנה במהלך העשור האחרון כמנכ"ל RSA ישראל וכמנכ"ל קבוצת פתרונות האבטחה הגלובלית. בלומנשטיק-ברוורמן תרמה רבות במהלך השנים לקידום פעילות החטיבה ולמיצובה כמובילה בשוק אבטחת המידע העולמי ותמשיך לתרום מניסיונה הרחב בתחום, במסגרת תפקיד אחר בחברה. בחברה סירבו למסור פרטים לגבי נסיבות עזיבת מיכל את התפקיד.

לד"ר וילה כ-30 שנות ניסיון בייעוץ סטטיסטי ומחקר, ומחקרים רבים שכתבה פורסמו בכתבי עת אקדמיים. היא החלה את דרכה ב-RSA ישראל בשנת 2007 כמנהלת צוות ניתוח סיכוני הונאה והוכרה כ-Distinguished Engineer של EMC בשנת 2011.

לפני RSA, הייתה וילה סמנכ"לית מחקר בחברות הסטארט-אפ Celebros ו-Textology. בנוסף, מילאה מגוון תפקידים אקדמיים בבית הספר למתמטיקה באוניברסיטת תל-אביב ובמכללה האקדמית תל-אביב-יפו, בה היא ממשיכה לשמש כמרצה בכירה.

וילה הינה בעלת תואר ראשון בסטטיסטיקה ומדעי המחשב, תואר שני בסטטיסטיקה יישומית, ודוקטורט בסטטיסטיקה מאוניברסיטת תל-אביב.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות