אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נס טכנולוגיות משקיעה בחברת ה-Big Data הישראלית זאפונט צילום: קובי קנטור

נס טכנולוגיות משקיעה בחברת ה-Big Data הישראלית זאפונט

תחום הביג דאטה ממשיך להתחמם, ובתוך כך הודיעה נס טכנולוגיות כי תהפוך למשקיע אסטרטגי בזאפונט הישראלית. זאפונט מתמחה בניתוח נתונים מתקדם, כריית נתונים ופיתוח אלגוריתמים מתקדמים ל-BI

12.03.2013, 13:06 | כלכליסט

חברת נס טכנולוגיות הודיעה על הפיכתה למשקיע אסטרטגי בחברת זאפונט (Zaponet), חברה ישראלית המספקת פתרונות בתחום ה-Big Data ובתחום מדע הנתונים (Data Science) הכולל יכולות כגון ניתוח נתונים, כריית נתונים ופיתוח אלגוריתמים לניתוח נתונים עסקיים (BI).

קראו עוד בכלכליסט

זאפונט תפעל כחברה-בת עצמאית של נס ותספק שירותים ופתרונות בארץ ובחו"ל. על פי מקורות יודעי דבר, נמסר ל"כלכליסט" כי היקף ההשקעה של נס בחברה מוערך בכמה מיליוני שקלים. 

תחום ה-Big Data, הצובר תאוצה בשנים האחרונות, מספק שורה של פתרונות עסקיים לבעיות מורכבות בתחום ניהול נפחים הולכים וגדלים של מידע המצטברים בחברות. הפתרונות מושגים באמצעות שילוב של כלים טכנולוגיים ויכולות אנליטיות.

גיל נזרי, סמנכ"ל פיתוח עסקי גלובלי בנס טכנולוגיות, אמר כי: "השקעתנו בזאפונט הינה מהלך טבעי. ההשקעה בחברה מרחיבה את מגוון הפתרונות והשירותים שאנו מציעים בתחום ה-Big Data וניתוח הנתונים".

אסף בירנצוויג, מנכ"ל חברת זאפונט, אמר: "השקעתה של נס בזאפונט תאפשר לנו להגדיל באופן משמעותי את פעילותנו בארץ ובחו"ל. כמויות הנתונים עימם מתמודדים הארגונים המודרניים הולכת וגדלה וכך גם מגוון הכלים והטכנולוגיות לטיפול בנתונים אלו".

חברת נס טכנולוגיות הרחיבה את פעילותה בתחום ה-Big Data, ואף מסרה כי היא הקימה מעבדה ל-Big Data במחשוב ענן. במעבדה מותקנות טכנולוגיות המבוססות על קוד פתוח ומגוון מוצרים טכנולוגיים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות