אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לידקום תתקין 100 אתרי סלולר באפריקה בשווי 20 מיליון דולר

לידקום תתקין 100 אתרי סלולר באפריקה בשווי 20 מיליון דולר

חברת לידקום קיבלה בימים אלה הסמכה לתקנים העולמיים של איכות הסביבה ובטיחות בעבודה של מכון התקנים הישראלי למדינות באפריקה. החברה פעילה בתחום תכנון והקמה של תשתיות תקשורת

19.03.2013, 11:22 | כלכליסט

חברת לידקום המתמחה בתכנון והקמת אתרי אנטנות סלולאריות ומרכזת את פעילותה בשנים האחרונות באפריקה ובדרום אמריקה. החברה קיבלה בימים אלו אסמכתא של מכון התקנים הישראלי לתקן סביבתי ISO-14001 ותקן בטיחות ובריאות תעסוקתית OHSAS-18001.

קראו עוד בכלכליסט

יישום התקן כלל רכש של אמצעי ואביזרי בטיחות לצוותי החברה בכל מדינות אפריקה, סדנאות הדרכה, הכשרה ומבדקי יישום של מנהלי החברה ב-11 המדינות בהן פעילה החברה באפריקה. זאת בשיתוף פעולה עם חברות הסלולאר הגדולות הפועלות במדינות אלו (MTN, MOOV ו-ORANGE).

בעקבות קבלת הסמכה לתקנים עולמיים תתקין חב' לידקום כ-100 מתחמים לאנטנות סלולריות באפריקה בשווי כולל של כ-20 מיליון דולר.

יבשת אפריקה היא מצרכניות הסלולר הגדולות בעולם השלישי יבשת אפריקה היא מצרכניות הסלולר הגדולות בעולם השלישי יבשת אפריקה היא מצרכניות הסלולר הגדולות בעולם השלישי

לידקום התקינה אתרים ב-7 השנים האחרונות ב-11 מדינות באפריקה: בטנזניה, רואנדה, אוגנדה, גבון, גאנה, קונגו, חוף השנהב, בנין, טוגו, ניז'ר וצ'אד. בסך בכל התקינה לידקום כ-5,400 אתרי אנטנות סלולריות בגדלים שונים ובהיקפי פעילות שונים. עלות הקמה ממוצעת של אתר אנטנות סלולאריות הינו כ-100 אלף דולר.

עופר אחירז, מנכ"ל לידקום מציין כי: "הסמכת החברה לתקן איכותי סביבתי ISO-14001 ותקן בטיחות בריאותית ותעסוקתית OHSAS-18001 תביא לגידול של כ-15%בפעילות החברה באפריקה. חברת לידקום פועלת בימים אלה להטמעת הנהלים ותהליכי עבודה בכל חברות הבת של החברה על אף השוני בתרבות החיים והתשתיות השונות בין המדינות".

היקף הפעילות של לידקום בשנת 2012 היה כ-72 מיליון דולר. הצפי בשנת 2013 של היקף הפעילות של החברה הוא כ-85 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות