אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יובל ברונשטיין יחליף את שלמה שרף כמנכ"ל קבוצת עזריאלי צילום: ענר גרין

יובל ברונשטיין יחליף את שלמה שרף כמנכ"ל קבוצת עזריאלי

שרף שימש בתפקיד שנתיים ויעבור לפיתוח עסקיו הפרטיים. ברונשטיין משמש בתפקיד סמנכ"ל הכספים של החברה מ-2007. קודם לכן שימש שנתיים כמשנה לחשב הכללי במשרד האוצר

27.03.2013, 18:58 | דותן לוי ושירלי ששון-עזר

שלמה שרף, מנכ"ל קבוצת עזריאלי, עוזב את הקבוצה. מסתמן כי יובל ברונשטיין, סמנכ"ל הכספים של החברה, יחליף אותו בתפקיד. 

קראו עוד בכלכליסט

שרף נכנס לתפקידו לפני כשנתיים. קודם לכן שימש במשך 7 שנים כמנכ"ל חברת אלקטרה נדל"ן וכמנכ"ל אלקטרה בע"מ ודירקטור בחברות בנות של אלקטרה במשך 15 שנים.

לדברי מקורב לחברה, לפני שנתיים כאשר מנחם עינן, אז מנכ"ל עזריאלי וכיום יו"ר הקבוצה, קרא לשרף להצטרף לשורותיה, שרף כבר היה בדרכו לפיתוח עסקיו הפרטיים. כעת, מסר אותו מקורב, בשלו התנאים והוא החליט לעזוב מרצונו.

דוד עזריאלי, בעל קבוצת עזריאלי, צילום: אוראל כהן דוד עזריאלי, בעל קבוצת עזריאלי | צילום: אוראל כהן דוד עזריאלי, בעל קבוצת עזריאלי, צילום: אוראל כהן

ברונשטיין הוא בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית והוא בעל רישיון בראיית חשבון. לתפקידו בעזריאלי הוא נכנס בשנת 2007, זאת לאחר שנתיים בהן כיהן כמשנה לחשב הכללי במשרד האוצר.

על פי הדו"חות הכספיים של קבוצת עזריאלי שרף זכאי לדמי ניהול חודשיים של 250 אלף שקל בחודש וכן תוספת מענק של מיליון שקל בשנה בתשלומים צמודי מדד. על פי החוזה של שרף מול החברה אם החליט לעזוב מרצונו הוא יהיה זכאי לתשלום שווה ערך לשלשה חודשי הסתגלות. ברונשטיין זכאי בתפקידו הנוכחי לדמי ניהול צמודי מדד על סך כ-212 אלף שקל בחודש.

מקבוצת עזריאלי לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות