אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רד האט ממשיכה לצמוח: צופה הכנסות של 3 מיליארד דולר ב-2016

רד האט ממשיכה לצמוח: צופה הכנסות של 3 מיליארד דולר ב-2016

עם הכנסות של מעל מיליארד דולר בשנה האחרונה, ברד האט מאמינים כי ניתן לשלש את ההכנסות בשלוש השנים הקרובות. היעד הקרוב הוא הכנסות של 2 מיליארד דולר כבר השנה

03.04.2013, 13:48 | סוכנויות הידיעות

רד האט (Red Hat), חברת הקוד הפתוח הראשונה והיחידה שהכנסותיה עברו את מיליארד הדולר, עשויה אף לשלש את ההכנסות עד 2016 ולהגיע ל-3 מיליארד דולר, כך להערכת המנכ"ל ג'ים וויטהורסט.

קראו עוד בכלכליסט

בשבוע שעבר, דיווחה החברה שההכנסות עבור השנה הפיסקאלית הסתכמו ב-1.33 מיליארד דולר. כך שבתגובה לשאלה האם רף 3 מיליארד דולר הוא יעד סביר, ענה וויטהורסט: "אני עדיין מרגיש טוב לגבי זה".

ג ג'ים וויטהרסט מנכ"ל רד האט במירוץ ל-3 מיליארד דולר ג

הכנסות של 3 מיליארד דולר יהפכו את רד האט לחברה במימדים של Salesforce.com, שהשנה גרפה בעצמה הכנסות של בסכום זהה, ובכך הפכה לחברת מחשוב הענן לארגונים הראשונה שעשתה זאת.

למעשה, ישנו אפילו סיכוי שרד האט תצליח כבר בשנה הפיסקאלית הנוכחית להגיע להכנסות של 2 מיליארד דולר.

בינתיים, החברה מרחיבה את מאגר העובדים שלה, במטרה להוביל לצמיחה מעריכית. בשנה שעברה גייסה החברה אלף עובדים חדשים, וכעת כוח העבודה שלה עומד על כ-5,700 עובדים. היא אף מתכוונת לגייס השנה בין 600 ל-800 עובדים נוספים.

בנוסף, היא תמיד יכולה לרכוש את דרכה לצמיחה. בדרך כלל, רד האט רוכשת שתי חברות בשנה. בשנה שעברה היא ביצעה שלוש רכישות, כולל רכישת חברת ניהול מחשוב הענן Manage IQ, תמורת 104 מיליון דולר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות