אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלם תים: ירידה בהכנסות, צמיחה ברווחים

מלם תים: ירידה בהכנסות, צמיחה ברווחים

בדומה לחברות ישראליות אחרות כוואן ומטריקס, גם מלם תים לא סיימה את הרבעון הראשון של 2013 בהכנסות מזהירות. לעומת זאת, דו"ח רבעוני שהציגה מראה צמיחה חדה ברווח הנקי

26.05.2013, 15:06 | מאיר אורבך

חברות המחשוב הישראליות לא רוות נחת מהרבעון הראשון של 2013; עיתוי חג הפסח והצמצום בהוצאות בקרב המגזר הציבורי עקב אי אישור התקציב גרמו לירידה בהכנסות רבות מהן דוגמת מטריקס, וואן טכנולוגיות ואחרות.

קראו עוד בכלכליסט

גם מצבה של חברת מלם תים, השניה בגודלה בשוק הישראלי דומה. בדו"חות שהציגה החברה בסוף השבוע שעבר דיווחה על ירידה בהכנסות הרבעון הראשון של 2013 ל-412.6 מיליון שקל לעומת 412.8 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2012.

שלמה אייזנברג, יו"ר ומנהל העסקים הראשי של קבוצת מלם תים שלמה אייזנברג, יו"ר ומנהל העסקים הראשי של קבוצת מלם תים שלמה אייזנברג, יו"ר ומנהל העסקים הראשי של קבוצת מלם תים

החברה הצליחה לרשום גידול קל ברווח התפעולי: 12.2 מיליון שקל לעומת 10.3 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2012. החברה דיווחה שהעליה ברווח התפעולי נובעת מגידול בפעילות התוכנה שלה עם פגיעה בגידול של הרווח כתוצאה מפעילות מכירות החומרה והתשתיות.

מלם תים רשמה גידול חד ברווח הנקי ברבעון הראשון של שנת 2013 שהסתכם ב-3.2 מיליון שקל בהשוואה לכ-1.6 מיליון ברבעון המקביל אשתקד .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות