אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוגל מאותתת לבבילון על המשך הפעילות המשותפת: "הליקויים תוקנו" צילום: נמרוד גליקמן

גוגל מאותתת לבבילון על המשך הפעילות המשותפת: "הליקויים תוקנו"

מדובר בדרישה של גוגל לתקן ליקויים במשתמשים "בעיתיים" שהגיעו לאתר שלה דרך בבילון; דש ברוקראז': "מדובר בסימן חיובי לגבי המשך היחסים עם גוגל"

30.05.2013, 10:59 | שי סלינס

חברת בבילוןהודיעה היום (ה') לבורסה בתל אביב כי לאחר ביקורת נהלים שבוצעה במהלך החודשים האחרונים על ידי גוגל, התקבל היום מכתב מענקית החיפוש האמריקאית  המאשר שלא נדרשות פעולות נוספות בכדי לתקן את הליקויים שנמצאו וזאת בכדי לעמוד בהוראות ההסכם ביניהן. מדובר בדרישה של גוגל לפני כחצי שנה לתקן ליקויים במשתמשים "בעיתיים" שהגיעו לאתר שלה דרך בבילון.

קראו עוד בכלכליסט

ערן יעקובי, סמנכ"ל מחקר בדש ברוקראז' התייחס להודעת בבילון ואמר כי "הדיווח נראה קצר ולא מעניין אך עם זאת, יש לזכור את הלחץ בשוק ההון כאשר נודע כי החברה קיבלה את אותו מכתב המציין ליקויים ולכן יש חשיבות להודעה זו מגוגל".

משרדי גוגל תל אביב, צילום: Itay Sikolski משרדי גוגל תל אביב | צילום: Itay Sikolski משרדי גוגל תל אביב, צילום: Itay Sikolski

"הרבה יותר חשוב מכך, מדובר באיתות שאנו יכולים לשאוב מההודעה לגבי המשך היחסים עם גוגל. כזכור, החוזה ביניהן מסתיים בסוף השנה הזו וההודעה מהבוקר עשויה להצביע על כוונות שני הצדדים לחדש את החוזה. אנו מעריכים כי גוגל תעשה בתקופה הקרובה הרבה למען השותפות ההיסטוריות שלה שהחלו באופן טבעי להעביר תעבורת פרסום ליאהו".

"המהלך של גוגל בפברואר הביא את החברה וחברות דומות לה לעמוד על יותר רגליים יציבות וזאת ניתן לראות על פי הצמיחה באתר דלתא של בבילון. כעת בבילון גם נהנית מחיבוק של יאהו המעוניינת בנתח שוק וצפויה ליהנות מחיבוק חוזר מגוגל המאופיין ברווחיות גבוהה יותר".

תגיות