אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עמנואל רוזן נחקר: "האמת קובעת, לא הרכילות" צילום: אורן גולן

עמנואל רוזן נחקר: "האמת קובעת, לא הרכילות"

העיתונאי שנחקר בחשד לעבירות מין יצא ממשרדי יאח"ה בלוד בתום חקירה שנמשכה שמונה שעות. רוזן: "עברתי חקירה עניינית והוגנת. מקווה לסיים את החקירה באופן מהיר ולחזור לשיגרה"

18.07.2013, 18:37 | אלי סניור, ynet

העיתונאי עמנואל רוזן, שזומן הבוקר (יום ה') למשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה בלוד, שוחרר אחרי שמונה שעות של חקירה. הוא נדרש לא ליצור קשר עם המתלוננות נגדו. 

קראו עוד בכלכליסט

בתום חקירתו אמר רוזן: "אני שמח מאוד שהגעתי לכאן היום, למקום שבו מה שקובע הוא האמת ולא הרכילות, העובדות ולא ההכפשה והמציאות ולא השמועות. אני עברתי חקירה עניינית והוגנת. אני רוצה להודות על כך על משטרת ישראל. אני סומך עליהם ב-100%. אני אעשה את כל מה שצריך לסייע להם לסיים את הליך החקירה הזה באופן מהיר ככל האפשר ולחזור באופן הכי מהיר לחיים שלי ולשגרה".

רוזן תושאל על סמך העדויות שגבתה המשטרה מנשים שעבדו עמו בשנים האחרונות ודיווחו על עבירות מין והטרדה מצדו של העיתונאי. עם זאת, אף אחת מהן לא התלוננה באופן רשמי.

  

עמנואל רוזן (ארכיון), צילום: אורן גולן עמנואל רוזן (ארכיון) | צילום: אורן גולן עמנואל רוזן (ארכיון), צילום: אורן גולן

יועץ התקשורת של רוזן, רונן משה, מסר מוקדם יותר כי "אנו מברכים שהגיע הרגע שעמנואל ימסור את התייחסותו במקום שבו מה שקובע זה האמת והעובדות ולא שמועות והסתה פרועה. אנו בוטחים במשטרה ומייחלים לחקר האמת".

ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב יואב סגלוביץ', הודיע במאי על פתיחת חקירה רשמית נגד רוזן. קודם לכן הודיע מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יוחנן דנינו על בדיקה שתיערך בעניינו של העיתונאי. במהלך הבדיקה המשטרתית העיד גם איש התקשורת גדי סוקניק, שאמר: "אני מוכן לשים את ידי באש שזה רק קצה הקרחון, ואלה רק מעשים בקצה הסקאלה - יש חמורים הרבה יותר".

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות