אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יבואנית רנו וניסאן מתריעה: כדאי לרכוש מכוניות לפני חודש אוגוסט

פרסום ראשון

יבואנית רנו וניסאן מתריעה: כדאי לרכוש מכוניות לפני חודש אוגוסט

קבוצת קרסו הפיצה מכתב בו היא מיידעת את הלקוחות על השינויים במחירי כלי הרכב החדשים, לאור השינוי בחישוב המס הירוק. לפי הערכות, מסירות הרכב בחודש יולי צפויות להיות גבוהות במיוחד

22.07.2013, 14:52 | תומר הדר

בדקה ה-90, יבואני הרכב מתריעים בפני לקוחותיהם: המחירים יעלו באוגוסט. במכתב שהפיצה היום קבוצת קרסו, יבואנית רנו וניסאן לחברות הליסינג הגדולות היא מדגישה כי בכוונתה להעלות מחירים באוגוסט. על פי לשון המכתב: "לאור שינוי בחישוב המס הירוק לכלי הרכב החדשים, בפרט לדגמי הדיזל, החל מחודש אוגוסט יחול שינוי במחירי כלי הרכב החדשים, שינוי בהנחה ובמחירי המחירון, כל העסקאות אשר יבוצעו עד לסוף יולי יחושבו לפי המחירים הקיימים כעת.

קראו עוד בכלכליסט

ניסאן ליף ניסאן ליף ניסאן ליף

כידוע, בתחילת חודש אוגוסט יכנס לתוקפו מתווה המס הירוק החדש, שבמסגרתו תוקטן הטבת המס אשר ניתנת כיום לכלי רכב רבים המשווקים בישראל. על פי הערכותיהם של יבואני רכב, צפויים מחירי המכוניות הקטנות להתייקר במאות שקלים ואילו מחירי המכוניות המשפחתיות היו אמורים להתייקר בכאלפיים עד ארבעת אלפים שקלים, אלא שלפני כשבועיים הודיעה יבואנית טויוטה שלא תייקר את המכונית המשפחתית שלה הקורולה שמחירה כיום מתחיל ב-128 אלף שקל. יבואני הרכב המתחרים, בתגובה, מסרו ל"כלכליסט" כי בכוונתם לבחון מחדש את תוכניתם לייקר את הדגמים המתחרים.

עם זאת, מהודעתה של קרסו עולה שהחברה מתכוונת לייקר באופן ניכר את דגמי הדיזל של החברה, קרי רנו פלואנס טורבו דיזל. לדברי גורמים בענף הרכב, לאור ההתייקרויות הצפויות באוגוסט, מסירות הרכב החדש בחודש יולי צפויות להיות חזקות ולעבור את רף אלף המכוניות, לאור הצטיידותן של חברות הליסינג במכוניות לפני עליית המחירים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
לכל אלו שטוענים שרנו רכב בעייתי
אתם כנראה מדברים על הרנו של שנות ה-80-90.... חברים, הרנו של היום זה כבר לא הרנו של פעם! הרכב נוח בטירוף, חסכוני, אין הרבה ביקורים במוסך (רק טיפולים תקופתיים). בקיצור, מניסיון, מכונית מצוינת! תפסיקו כבר ללכלך עליהם! אגב, לנו יש רנו קנגו 2004 (כמעט בן 10!!!) ובקושי יש בעיות. בקיצור, תפסיקו כבר לדבר שטויות! בברכה, תומר לקוח רנו (לא עובד אצליהם ולא מטעמם)
תומר , גליל תחתון  |  29.07.13
לכל התגובות