אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלאנוקס השלימה את רכישת קוטורה תמורת 82 מיליון דולר צילם: אוראל כהן

מלאנוקס השלימה את רכישת קוטורה תמורת 82 מיליון דולר

מלאנוקס מצפה שהעסקה תגדיל את הרווח הנקי בשנה הפיסקלית של 2014 ב-3-1 סנט למניה. קוטורה עוסקת בפיתוח טכנולוגיית קישוריות

16.08.2013, 10:26 | ניר צליק

מלאנוקס, ספקית פתרונות קישוריות מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, השלימה את רכישת קוטורה, העוסקת בפיתוח טכנולוגיית קישוריות בעזרת התקני סיליקון אופטיים עבור יישומי רשת מהירים, תמורת 82 מליון דולר במזומן, בכפוף להתאמות מסוימות של הון חוזר ואחרות. מיקומה הנוכחי של קוטורה במונטריי פארק, קליפורניה, ישמש כמרכז המחקר והפיתוח הראשון של מלאנוקס בארצות הברית.

מלאנוקס מצפה שהעסקה תגדיל את הרווח הנקי בשנה הפיסקלית של 2014 ב-1-3 סנט למניה ובמקביל מתכוונת לשמר את קווי המוצרים הקיימים של קוטורה כדי להבטיח המשכיות עבור לקוחות ושותפים. לקוטורה מעל ל-120 פטנטים רשומים או ממתינים לאישור, והם צפויים להשתלב בפעילות מלאנוקס.

אייל ולדמן, יו"ר ומנכ"ל מלאנוקס, צילום: נמרוד גליקמן אייל ולדמן, יו"ר ומנכ"ל מלאנוקס | צילום: נמרוד גליקמן אייל ולדמן, יו"ר ומנכ"ל מלאנוקס, צילום: נמרוד גליקמן

מלאנוקס עוסקת בהעברת מידע לטווח קצר של מטרים ספורים במהירות גבוהה, כאשר רכישת קוטורה תאפשר למלאנוקס להאריך את הטווח בעזרת העברת מידע בעזרת המוצרים של קוטורה, וביחד באמצעות השילוב תוכל מלאנוקס לספק פתרון שלם יותר ללקוחותיה.

בעת חתימת העסקה, אמר יונתן קרייזמן, אנליסט כלל פיננסים כי "בעוד שמוקדם לאמוד את יכולותיה הטכנולוגיות של קוטורה, אנו מניחים כי בטווח הקצר הרכישה תסייע למלאנוקס להוזיל את עלות מוצרי הכבלים המהווים כבר 16% מההכנסות ב-2012".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות