אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יבואנית סוזוקי מציגה מכונית משפחתית ב-120 אלף שקל

יבואנית סוזוקי מציגה מכונית משפחתית ב-120 אלף שקל

תציג את הסוזוקי קרוס אובר - מכונית משפחתית אוטומטית במחיר הנמוך בכ-10,000 שקל מרוב הדגמים המשפחתיים הנמכרים כיום

29.09.2013, 08:18 | תומר הדר

מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי, תציג בתחילת אוקטובר מכונית משפחתית אוטומטית ב-120 אלף שקל, מחיר הנמוך בכ-7,000 עד 10,000 שקל מרוב הדגמים המשפחתיים הנמכרים כיום בישראל. מדובר ב"סוזוקי קרוס אובר", דגם שיחליף את ה-SX4 המשווקת כיום בישראל. בדומה לSX4, גם הקרוס אובר היא למעשה דגם כביש שטח המצויד בחלק מן הגרסאות גם במערכת הנעה כפולה.

סוזוקי קרוס אובר סוזוקי קרוס אובר סוזוקי קרוס אובר

מחיר גרסתה הידנית של הקרוס אובר יחל ב-110 אלף שקל ואילו מחיר גרסתה הבכירה של הקרוס אובר, שתצויד גם במערכת הנעה כפולה יהיה 140 אלף שקל. למרות שהקרוס אובר זולה ממכוניות משפחתיות מקבילות, רשימת האבזור המותקן בה אינה פחותה מדגמים משפחתיים מקבילים וכוללת שבע כריות אוויר, בקרת שיוט, בקרת אקלים ובקרת שיוט.

מהלך זה, של הצגת מכונית משפחתית זולה אינו הראשון מצידה של יבואנית סוזוקי: לפני כשלוש שנים הציגה מכונית עירונית זעירה ב-60 אלף שקל: סוזוקי אלטו. מהלך הצגת האלטו גרם ליבואני רכב רבים להציג גם הם דגמי מכוניות קטנות ב-60 אלף שקל.

כפי שנחשף ב"כלכליסט", מחירה של האלטו הוזל לפני כחודשיים ל-52 אלף שקל, המחיר הנמוך ביותר שנקבע עד כה למכונית מיני בישראל. גם הפעם יבואני הרכב המתחרים הגיבו למהלך ו-UMI, יבואנית שברולט הציגה גרסת 1.0 של הספארק במחיר של 55 אלף שקל. להערכת גורמים בענף הרכב, אחת הסיבות שמאפשרות למכשירי תנועה לחרוג מן הנורמה של קביעת מחיר של כ-128 אלף שקל לדגם משפחתי הוא מיעוט העסקאות שמבצעת החברה מול חברות הליסינג. בשל כך לא נדרשת החברה לשמר את ערכי דגמיה לרמה אחידה ככל מתחריה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות