אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רולטיים קיבלה את הזיכיון על גוצ'י

רולטיים קיבלה את הזיכיון על גוצ'י

רשת התכשיטים Impress של רולטיים תשווק את התכשיטים של מותג היוקרה

17.10.2013, 08:32 | אורנה יפת

יבואנית התכשיטים ושעוני היוקרה רולטיים, המפעילה את רשת אימפרס, קיבלה את הזיכיון לשווק בישראל את תכשיטי גוצ'י, כך נודע ל"כלכליסט". עד כה מכרה החברה בארץ את שעוני המותג בלבד. כעת מתכוונת רולטיים לשווק בארץ קולקציה של עגילים, שרשראות וטבעות תחת המותג.

"במשך שנים בחברה העולמית לא חשבו שישראל מתאימה למכור את תכשיטי המותג", מסביר אבי מרקוביץ', מנכ"ל קבוצת רולטיים, המייבאת מותגים בינלאומיים כמו שעוני סווטש, טיסו, אומגה ועוד. "גם אנחנו התלבטנו עם החברה הבינלאומית במשך שנה, ולפני חצי שנה הקמנו בקניון רמת אביב מיצג של התכשיטים כדי לראות את התגובות של הקהל למותג. בעקבות התגובות החיוביות החלטנו שנכון להביא את המותג לישראל".

2,400 שקל - המחיר ההתחלתי של טבעת של ג 2,400 שקל - המחיר ההתחלתי של טבעת של ג'וצי שתימכר ברשת 2,400 שקל - המחיר ההתחלתי של טבעת של ג

לדברי מרקוביץ', "מדובר בתכשיטים שאינם במחירים יקרים מאוד. גם זוג צעיר יכול לרכוש טבעת של גוצ'י'".בשלב ראשון תושק הקולקציה בסניף אימפרס בקניון רמת אביב, ולאחר מכן תיכנס גם לחנויות הרשת בקניון איילון, עזריאלי תל אביב ועוד. "לאימפרס 11 סניפים, אבל המותג לא מתאים לכל מקום ולא ייכנס לכל הסניפים", אומר מרקוביץ'.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות