אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנכד שיחק בנבחרת, הסב זכה ב-125 אלף ליש"ט צילום: אימג'בנק, Gettyimages

הנכד שיחק בנבחרת, הסב זכה ב-125 אלף ליש"ט

הארי ווילסון בן ה-16 הפך ביום שלישי האחרון לשחקן הבריטי הצעיר ביותר ששיחק עבור נבחרתו, מה שסייע לסבו לזכות בהימורים

17.10.2013, 18:25 | סוכנויות הידיעות

הארי ווילסון, שחקנה בן ה-16 של ליברפול, הפך ביום שלישי האחרון לשחקן הבריטי הצעיר ביותר ששיחק עבור נבחרתו. ווילסון עלה לבכורה הבינלאומית שול במדי וויילס נגד בלגיה וזכה לכותרות מפרגנות. אולם סבו בן ה-62 זכה לכותרות מפרגנות עוד יותר.

קראו עוד בכלכליסט

הארי ווילסון וקרייג בלאמי (מימין). הסב שם את הכסף על הילד, צילום: אימג הארי ווילסון וקרייג בלאמי (מימין). הסב שם את הכסף על הילד | צילום: אימג'בנק, Gettyimages הארי ווילסון וקרייג בלאמי (מימין). הסב שם את הכסף על הילד, צילום: אימג

כשווילסון היה בן 18 חודשים, סבו, פיטר אדווארס, הימר בוויליאם היל שנכדו ישחק עבור נבחרת וויילס. ההימור היה על 50 ליש"ט ביחס של 2,500 ליש"ט לליש"ט אחד. כתוצאה מההימור המוצלח זכה הסב, חשמלאי במקצועו, בסכום של 125 אלף ליש"ט.

"אני פרשתי מיד אחרי שזה קרה", אמר הסב המאושר לעיתונות הבריטית. "ברגע שהארי שיחק בנבחרת, אמרתי למנהל שלי שאני לא חוזר לעבודה. זה הימור לא רע".

הסב הסביר שהחליט להשקיע את ה-50 ליש"ט הללו בהימור הנועז לאחר שראה את הארי מכדרר את הכדור בגיל שנה וחצי. "הוא היה רודף אחרי הכדור גם כשזחל ולפני שהוא התחיל ללכת. זה נתן לי את הרעיון להימור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות