אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דייטינג ברשת? מתכון לזוגיות ממושכת

בשולי הרשת

דייטינג ברשת? מתכון לזוגיות ממושכת

סקר שביצעה חברת המחקר PEW בארצות הברית גילה כי היחס של אזרחי המדינה כלפי אתרי ההיכרויות השתנה: 59% מהם סבורים שזוהי דרך טובה למצוא בני זוג ורבע מהם אף נמצא בזוגיות ארוכת טווח עם מישהו מהרשת

23.10.2013, 17:33 | הראל עילם
יותר מחצי מהאמריקאים חושבים שאתרי היכרויות הם דרך טובה להכיר אנשים - ומאפשרים למצוא זוגיות טובה ומתאימה יותר. בנוסף, לפחות 66% יצאו בעבר לדייט עם אדם שהכירו בצורה מקוונת ו-23% נמצאים בזוגיות ארוכת טווח עם אדם שהכירו ברשת. כך עולה מסקר מקיף של חברת המחקר PEW.

קראו עוד בכלכליסט

הסקר מצביע על שיפור משמעותי בדרך שבה החברה מקבלת את עולם הדייטינג המקוון. כיום, 59% טוענים כי אפליקציות ואתרי דייטינג הם דרך טובה לפגוש מישהו, לעומת 44% ב-2005. בנוסף, שיעור האנשים שחושבים ששימוש באתרי היכרויות מצביע על "יאוש", ירד מ-29% ב-2005 ל-21% כיום.

אתר ההיכרויות אוקייקיופיד, מהפופולריים ביותר מסוגו אתר ההיכרויות אוקייקיופיד, מהפופולריים ביותר מסוגו אתר ההיכרויות אוקייקיופיד, מהפופולריים ביותר מסוגו

38% מהנשאלים שאינם היום בזוגיות אמרו כי הם מחפשים בן או בת זוג דרך האינטרנט, או אפליקציית דייטינג. 66% מאלו אמרו כי הם המשיכו לצאת עם אנשים שהכירו אונליין, ו-29% אמרו שהם מכירים מישהו שנמצא בזוגיות ארוכת טווח בזכות אתרי היכרויות.

עם העליה בשיעור הקבלה החברתית, ניתן גם לראות יותר ויותר אתרי היכרויות יעודים, המיועדים לאזורים מסוימים, אוכלוסיות, תחביבים ומקצועות. ישנם כיום אתרי היכרויות לאנשים יפים בלבד, לאנשים עשירים בלבד, לנשים מבוגרות המעוניינות לצאת עם גברים צעירים, לאקדמאים, למדענים, ליהודים, לשחורים, חד-מיניים, מעריצי מסע בין כוכבים, אנשי מפלגת התה, חובבי מריחואנה, גיימרים, שכנים באזורכם ועוד - אפילו לאנשים שחושבים שהם נחטפו על ידי חייזרים. 40% מהנשאלים המחפשים זוגיות אמרו כי הם משתמשים באתרים ספציפיים המתאימים לתחומי העניין שלהם.

אנשים גם זהירים יותר כיום - 29% מהנשאלים המחפשים זוגיות אמרו כי הם קוראים על האדם השני לפני הדייט ברשתות החברתיות ובאינטרנט, לעומת 13% ב-2005.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות