אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קומישינר ה-NFL רוצה להקים קבוצות בלונדון ולוס אנג'לס צילום: אימג'בנק, Gettyimages

קומישינר ה-NFL רוצה להקים קבוצות בלונדון ולוס אנג'לס

רוג'ר גודל רוצה שליגת הפוטבול תחזור ללוס אנג'לס ובנוסף הוא מעוניין להביא את הליגה לאירופה על בסיס קבוע

28.10.2013, 17:02 | סוכנויות הידיעות

רוג'ר גודל, קומישינר ה-NFL, רוצה שהליגה תשוב ללוס אנג'לס, ובנוסף הוא מעוניין להביא את הליגה לאירופה על בסיס קבוע. לאו דווקא בסדר הזה.

קראו עוד בכלכליסט

גודל השתתף ביום שבת בכנס לאוהדי ה-NFL האירופים, יום לפני המשחק בין הפורטיניינרס והג'גוארס באצטדיון וומבלי. הוא נשאל על ידי אחד האוהדים על האפשרות לחזור ללוס אנג'לס והיכן השאיפה הזו ממוקמת ברשימת המשאלות של הליגה בהשוואה להקמת קבוצה בלונדון. "זה לא משנה", ענה גודל. "אני אשמח לחזור ללוס אנג'לס. אך זה חייב להתבצע בדרך הנכונה, עלינו לעשות זאת בצורה מוצלחת... אני רוצה את שתיהן (לונדון ולוס אנג'לס), אך זה לא משנה איזו עיר תגיע קודם".

מאז 1995 אין קבוצת NFL בלוס אנג'לס, אז עברו משם הראמס והריידרס. במידה וב-NFL יצליחו להקים קבוצה בלונדון, היא תהיה ליגת הספורט האמריקאית היחידה שיש לה קבוצה המבוססת באירופה.

רוג רוג'ר גודל. "אתם מוכיחים שאתם ראויים לקבוצה", אמר גודל לאוהדים האירופיים | צילום: אימג'בנק, Gettyimages רוג

בענף היו כבר דיבורים על קיום משחק הסופרבול בלונדון, אך גודל הבהיר ביום שבת כי התוכנית הזו תוכל לצאת אל הפועל רק אם תהיה קבוצה בלונדון, מכיוון שהסופרבול מתקיים רק בערים שבהן יש קבוצת NFL. גודל הוא תומך נלהב של קיום משחקים בלונדון. העונה יתקיימו שני משחקים של העונה הרגילה בלונדון, וב-2014 מתוכננים שם שלושה משחקים. המשחקים זוכים לפופולריות רבה, וכל הכרטיסים נמכרים מראש.

"אתם מוכיחים שאתם ראויים לקבוצה", אמר גודל לאוהדים האירופים. גודל אף סיפר לאוהדים כי הליגה עשויה למנות אישה לתפקיד בכיר כבר בעונה הבאה. בפגרה לפני תחילת העונה עבדה בליגה מנהלת אישה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות