אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
SimpliVity של דורון קמפל גייסה 58 מיליון דולר

SimpliVity של דורון קמפל גייסה 58 מיליון דולר

את הסבב הובילו הקרנות קליינר פרקינס, אקסל, דרייפר ואחרות. החברה מפתחת מארזי שרתים מתקדמים שביכולתם שביכולתם לייעל אחסון וניטור מידע בארגונים

20.11.2013, 18:13 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית סימפליויטי (SimpliVity), שהוקמה על ידי היזם הישראלי דורון קמפל, השלימה סבב גיוס שלישי בסך 58 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

את הסבב הובילו קרנות הון הסיכון האמריקאיות קליינר-פרקינס, אקסל, דרייפר פישר וצ'ארלס ריבר. עד כה, החברה גייסה 101 מיליון דולר. קמפל ייסד בעבר את חברת אחסון המידע דיליג'נט שנמכרה ל-IBM ב-170 מיליון דולר לפני כארבע שנים.

דורון קמפל, מייסד סימפליויטי דורון קמפל, מייסד סימפליויטי דורון קמפל, מייסד סימפליויטי

סימפליויטי נוסדה על ידי קמפל בארצות הברית וככל הידוע איננה מפעילה מרכז מו"פ בישראל. היא פונה בעיקר לענף מערכות המידע ומספקת לארגונים "מרכז מידע בקופסה" - מארזי שרתים שכוללים אמצעי שליטה ומערכות מידע מסוגים שונים. כיום, מדובר במערכות שמסופקות בדרך כלל על ידי חברות נפרדות.

החברה של קמפל מתחרה במספר חברות בתחום כגון Nunatix, שגייסה עד כה 71 מיליון דולר ולפי ההערכות צפויה לצאת בקרוב להנפקה עם זאת, בעוד ש-Nunatix משתמשים במספר שירותים המסופקים על ידי חברות צד שלישי, בסימפליויטי מפתחים את הכל "בבית", כולל יכולות דחיסה ודה-דופליקצייה לאחסון מידע.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות