אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת הקיימות

מאות הגיעו לוועידת הקיימות לעסקים של "כלכליסט"

בכירים במגזר העסקי, מקבלי החלטות במגזר הציבורי ואנשי אקדמיה ומחקר הגיעו לוועידה שעוסקת בהטמעת אסטרטגיית הקיימות בעולם העסקי

27.11.2013, 09:07 | כתב כלכליסט

מאות הגיעו לוועידת הקיימות לעסקים של "כלכליסט", בשותפות עם קבוצת שיכון ובינוי וחברת יוניליוור ישראל. בין באי הוועידה נמצאים גם בכירים במגזר העסקי, מקבלי החלטות במגזר הציבורי ואנשי אקדמיה ומחקר. הוועידה עוסקת במגוון נושאים, ובראשם הטמעת אסטרטגיית הקיימות בעולם העסקי.

קראו עוד בכלכליסט

בין הבכירים שמופיעים בוועידה: יו"ר ומנכ"לית יוניליוור ישראל, ענת גבריאל, שתדבר על ניהול מותגים במאה ה־21; מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי עפר קוטלר, שיספר על עתיד הבנייה הירוקה בישראל; ויו"ר קבוצת שטראוס עופרה שטראוס, שתספר על ההיערכות לקראת משבר המזון העולמי.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: ועידת הקיימות נובמבר 2013 (33 תמונות)

בנושא אנרגיה חלופית ידבר יהודה ברוניצקי, מייסד ומבעלי אורמת, על הפעילות העסקית של תחנות הכוח הגיאותרמיות. ריק קפלן, מנכ"ל IBM ישראל, ידבר על התחום הטכנולוגי ויציג את הפתרון של החברה לאיכות חיים עירונית - פרויקט ערים חכמות.

אילן לוין, נשיא אובג'ט לשעבר והיום חבר דירקטוריון סטרטסיס (שרכשה את החברה), ידבר על האופן שבו ישנו מדפסות תלת־ממד את הצריכה העולמית. לנושא ההשקעות יתייחס אסף ברנע, מנכ"ל כנרות וונצ'רס–האצ'יסון היוצא, שידבר על רעידת האדמה שעובר עולם ההשקעות בקלינטק. מנכ"ל קיימא, ד"ר דורון גל, יסביר כיצד השבחה גנטית יכולה להוות פתרון לבעיית הרעב העולמית.

בתחום המשקאות, מנכ"ל קוקה־קולה ישראל טל רבן ידבר על קמפיין המחזור של קוקה־קולה. הוועידה תיסגר בסדרת הרצאות בהן יינתנו כלים לעשייה ברת־קיימא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות