אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בקשה לצו מאסר נגד הצלם עדי ברקן החייב 6 מיליון שקל צילום: צביקה טישלר

בקשה לצו מאסר נגד הצלם עדי ברקן החייב 6 מיליון שקל

לכלכליסט נודע כי המנהל שמונה לנכסיו של ברקן טוען כי הוא מתנער מתשלום חובותיו לנושיו. בא כוחו של ברקן: מקווים להגיע להסדר עם הנושים

05.12.2013, 08:40 | זוהר שחר לוי

עו"ד גלעד נרקיס, המנהל שמונה לנכסיו של צלם האופנה עדי ברקן בעקבות חובות של כ־6 מיליון שקל, מבקש מבית המשפט להוציא נגדו צו מאסר מאחר שאינו משלם לקופת פשיטת הרגל את התשלומים שנקבעו לו.

קראו עוד בכלכליסט

עדי ברקן, צילום: צביקה טישלר עדי ברקן | צילום: צביקה טישלר עדי ברקן, צילום: צביקה טישלר

"בית המשפט מתבקש להורות על מאסר החייב, נוכח התעלמות מופגנת מהמצאת מסמכים שנדרשו ממנו ומאי־תשלום צו התשלומים שנקבע לו", כותב נרקיס בבקשה. לטענתו, ביולי הוא פנה לבית המשפט בדרישה לקבל תשובות מברקן, אולם אז נודע לו כי אביו במצב רפואי קשה ולכן החליט להמתין עם הבקשה לצו מאסר. בינתיים נפטר האב, אולם לטענת נרקיס, "אף שמאז חלף יותר מחודש החייב מתעלם מהבקשה".

הליך פשיטת הרגל נגד ברקן החל בינואר, אז דרשה חברת שיווק שלה הוא חייב 1.1 מיליון שקל להכריז עליו כפושט רגל. מפרטי הבקשה עלה כי כנגד ברקן פתוחים 40 תיקים בהוצאה לפועל. ביוני 2008 הוא הוכרז כחייב מוגבל ואוחדו תיקיו בהוצאה לפועל. ברקן מחויב בתשלום של 2,500 שקל בחודש לנושיו.

בא כוחו של ברקן, עו"ד גיל זיסר, בתגובה: "בחצי השנה האחרונה הידרדר מצבו של אביו של מרשי. לאחר פטירתו של האב פנה מרשי לנאמן כדי לקדם את הליך פשיטת הרגל, אך פנייתו לא נענתה. בשבועות הקרובים ייבדקו תביעות החוב ואנו מקווים להגיע להסדר עם הנושים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות