אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גבאי ואולמן: "בן משה הוא בעל השליטה היחיד באקסטרה" צילום: עמית שעל ישראל הדרי

גבאי ואולמן: "בן משה הוא בעל השליטה היחיד באקסטרה"

בתוך כך, אי.די.בי פנתה לבית המשפט בבקשה לדחות בעוד יום את הצבעות הנושים ולאפשר לנושים שהצביעו עד כה לשנות את הצבעתם

06.12.2013, 17:10 | גולן חזני

איל גבאי וחגי אולמן, המומחה והמשקיף מטעם בית המשפט בפרשת אי.די.בי, דוחים את הטענות של אי.די.בי לגבי סוגיית השליטה בקבוצת אקסטרה הולדינגס וטוענים כי מוטי בן משה הוא בעל השליטה היחיד בחברה.

קראו עוד בכלכליסט

קבוצת גרנובסקי-דנקנר טענה אתמול באמצעות דו"ח מיוחד שהכין רו"ח יהודה בר לב כי לא ניתן לדעת מי בעלי המניות של אקסטרה הולדינגס שהחברה האם שלה רשומה באיי הבתולה. הדו"ח בא בהמשך למכתב ששיגר עו"ד ישראל שמעונוב המייצג את אמבלייז, ובו טען כי הקבוצה של מוטי בן משה שמתמודדת על השליטה באי.די.בי לא נשלטת על ידו - אלא על ידי שותפות שוויצרית ועל ידי עמי משה תורן.

אייל גבאי וחגי אולמן, צילום: עמית שעל ישראל הדרי אייל גבאי וחגי אולמן | צילום: עמית שעל ישראל הדרי אייל גבאי וחגי אולמן, צילום: עמית שעל ישראל הדרי

גבאי ואולמן טוענים כי ביקשו וקיבלו מבן משה מכתב מעורך דין המאשר כי בן משה הינו בעל השליטה היחיד בחברה, ואישור זה הועבר לאתר הבורסה ופורסם.עם זאת גבאי ואולמן לא מציינים אם בדקו את הטענה, ונראה כי הסתפקו באישור שסיפק בן משה.

"ככל שאי.די.בי או מי מקבוצת המשקיעים שעומדים מאחורי הצעתה, רואים פגם במידע שניתן ע"י קבוצת אקסטרה או בשלמותו, אשר בגינו יש מקום שלא לאשר את הצעת קבוצת אקסטרה-אלשטיין, הרי פתוחה הדרך בפניהם להגיש התנגדות לאישור הסדר החוב (במידה וההצעה היא שתתקבל עי הנושים)".

 

בינתיים פנתה אי.די.בי בפנייה דרמטית לבית המשפט בבקשה לדחות בעוד יום את הצבעות הנושים ולאפשר לנושים שהצביעו עד כה לשנות את הצבעתם. בבקשה דורשת קבוצת דנקנר-גרנובסקי מהשופט איתן אורנשטיין כי יורה על דחיית מועד סיום ההצבעות המקדימות ביום אחד - מיום ראשון בשעה 9:00 בבוקר ליום שני בשעה 19:00 בערב - כך שיתאפשר לנושים, אם ירצו, לשנות את דעתם. הסיבה היא מכתבו של אבי ליכט היועץ המשפטי לממשלה בנוגע לחוק הריכוזיות, ששוחרר בעיתוי בעייתי, לדעת אי.די.בי, ואשר הוצג באופן לא נכון בתקשורת, ולא הציג את האמת כולה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות