אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אטיוניטי רוכשת את חברת Hayes Technology Group האמריקאית

אטיוניטי רוכשת את חברת Hayes Technology Group האמריקאית

החברה הנרכשת הינה ספקית של פתרונות בתחום שכפול נתונים לסביבות SAP. היקף הרכישה הינו כ-6.2 מיליון דולר במזומן ובמניות בתוספת של עד 4.2 מיליון דולר

19.12.2013, 18:38 | רפאל קאהאן
אטיוניטי, ספקית של פתרונות תוכנה לזמינות מידע, הודיעה אתמול (ד') כי השלימה את רכישת Hayes Technology Group. האמריקאית, המספקת פתרונות תוכנה בתחום שכפול נתונים בסביבות SAP. על פי תנאי ההסכם רכשה אטיוניטי 100% בחברת Hayes תמורת סך של 6.2 מיליון דולר במזומן ובמניות ובתוספת של עד 4.2 מיליון דולר בעבור השגת יעדי earn-out במהלך השנתיים הקרובות.

קראו עוד בכלכליסט

הייז מתמחה בפתרונות תוכנה בתחום שכפול נתונים בסביבות SAP, צילום: בלומברג הייז מתמחה בפתרונות תוכנה בתחום שכפול נתונים בסביבות SAP | צילום: בלומברג הייז מתמחה בפתרונות תוכנה בתחום שכפול נתונים בסביבות SAP, צילום: בלומברג

מוצר הדגל של הייז, הינו פתרון תוכנה לשכפול נתוני SAP. הפתרון Gold Client מאפשר למשתמשים לשכפל ולהעביר כמויות גדולות של נתונים מיישומים ומחסני נתונים של SAP לסביבות אחרות ובינם לבין עצמם. רכישה זו מוסיפה ומחזקת את מעמדה של אטיוניטי כספקית תוכנה בתחום שכפול נתוני Big Data.

כמו כן, הרכישה מאפשרת לאטיוניטי להרחיב את פתרונותיה גם לשוק של SAP, כולל לסביבת HANA, אשר הינו פלטפורמת in-memory Big Data המיועדת לענות על הביקוש הגדול לניתוחי נתונים בזמן אמת.

שמעון אלון, יו"ר ומנכ"ל אטיוניטי, מסר: "עם רכישת הייז, נוכל ליצור סינרגיה עם פעילויות שכפול הנתונים ההטרוגניים, העברת קבצים וטכנולוגיות הענן שלנו, ובכך לתמוך במרכזי נתונים בארגון ובענן. רכישה זו מקנה לנו מומחיות וטכנולוגיות לסביבות SAP, ובכך מחזקת את הפורטפוליו שלנו ואת היצע הפתרונות שלנו לכל סביבות הפתרונות העסקיים העיקריות".

"אטיוניטי מאפשרת לנו גישה מיידית לצוותי מכירות ושיווק גדולים יותר, כמו גם לשותפים עסקיים גדולים בתחום ה-Big Data והענן", אמר מת'יו הייז, נשיא, מייסד ומנהל הטכנולוגיה הראשי (CTO) של Hayes Technology Group. "לאור הגידול במכירות SAP HANA, אנו מאמינים שזהו הזמן האופטימלי עבורנו לשלב את הפתרון שלנו עם הפלטפורמה של אטיוניטי."

אטיוניטי צופה שתרומתה של Hayes למחזור ההכנסות השנתי שלה בשנת 2014 תסתכם בכ-4 מיליון דולר. בית ההשקעות האמריקאי Roth Capital שימש כיועץ בעסקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות