אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רותם אמפרט: העובדים יפסיקו את העיצומים, הפיטורים יוקפאו צילום: חיים הורנשטיין

רותם אמפרט: העובדים יפסיקו את העיצומים, הפיטורים יוקפאו

בית הדין האזורי לעבודה שלח את העובדים וההנהלה להמשיך במו"מ ולדווח לו על התוצאות עד מחר בצהריים

14.01.2014, 10:46 | גיל קליאן

משה טוינה, שופט בית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע, שלח אתמול בערב את עובדי רותם אמפרט והנהלת החברה להמשיך במו"מ ולהפסיק צעדים חד צדדיים.

קראו עוד בכלכליסט

מצד העובדים מדובר על עיצומים שנקטו בימים האחרונים, ומצד ההנהלה מדובר על מכתבי פיטורים שיצאו ל-10 עובדים, שיוקפאו עד לסיום המו"מ. בית הדין מבקש כעת לדווח לו על תוצאות המו"מ עד מחר בשעה 14:00, ובכל מקרה נקבע דיון נוסף בתיק ליום חמישי בבוקר.

ניר גלעד, מנכ"ל החברה לישראל
ניר גלעד, מנכ"ל החברה לישראל צילום: אוראל כהן

עיצומי העובדים השבוע באו לאחר פיצוץ המו"מ בסוף השבוע האחרון בין ההסתדרות לחברה, לאחר שיו"ר ההסתדרות המיועד, אבי ניסנקורן, הגיע להסכמות עם ניר גלעד, מנכ"ל החברה לישראל, על פרישה מוקדמת של עובדים במפעל ללא פיטורים.

2.6 מיליון שקל לעובד

הוועד של רותם אמפרט דחה את ההסכם ודרש עוד כ-150 אלף שקל לעובד (מהחברה אמורים לפרוש במסגרת ההסכמות 115 עובדים), בנוסף לחבילת הפרישה. החבילה כוללת פרישה מוקדמת לפנסיה שהיא 21 אלף שקל לעובד לחודש ומענקים של כ-800 אלף שקל, שעל פי הערכות בחברה מדובר על כ-2.6 מיליון שקל בממוצע לעובד.

את עובדי רותם אמפרט ייצגו עו״ד ד״ר מורן סבוראי ועו״ד אמיר בשה ממשרד בני כהן ואת ההסתדרות ייצגו עו״ד אהוד שילוני ועו״ד אלעד מורג. את רותם אמפרט ייצג עו"ד עמי שחר ממשרד נ. פינברג.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות