אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה נדל"ן מחסלת אחזקותיה בחברת ההשקעות הרבור גרופ

אלקטרה נדל"ן מחסלת אחזקותיה בחברת ההשקעות הרבור גרופ

החברה, המחזיקה ב-20% מהרבור גרופ, הודיעה כי היא מנהלת מו"מ למכירת חלקה תמורת 15 מיליון דולר; המהלך נועד לסייע לחברה לעמוד בפירעון חובותיה

14.01.2014, 17:25 | עינת פז-פרנקל

אלקטרה נדל"ן מחסלת אחזקותיה בחברת ההשקעות בנדל"ן הרבור גרופ. החברה הודיעה כי היא מנהלת משא ומתן מתקדם למימוש כל אחזקותיה בהרבור גרופ העולמית בתמורה ל-15 מיליון דולר. כיוון שאלקטרה נדל"ן מחזיקה בחמישית מהרבור גרופ, שווייה של הקבוצה מסתכם ב-75 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל אלקטרה נדל"ן, שי ויינברג מנכ"ל אלקטרה נדל"ן, שי ויינברג מנכ"ל אלקטרה נדל"ן, שי ויינברג

אלקטרה נדל"ן מצויה בעיצומו של מסע מימושים שנועד לסייע לה לעמוד בפירעון חובותיה, ולכן ככל הנראה החליטה למכור את חלקה בהרבור גרופ.

עם זאת, לדברי ג'י צביבל, מנכ"ל החברה הבת הרבור גרופ ישראל, החליטה הרבור גרופ העולמית "לרכוש בחזרה את חלקה של אלקטרה נדל"ן בחברה בשל אמונם של השותפים בהרבור גרופ ובהתפתחותה, ובשל חלון הזדמנויות עסקי שנוצר לקיום הרכישה. אלקטרה נדל"ן היא שותפה מצוינת שהלכה עמנו דרך ארוכה, ונמשיך בשיתופי פעולה עסקיים עמה גם בעתיד".

הרבור גרופ מחזיקה ומנהלת 24 אלף דירות להשכרה בארצות הברית, ו-40 בנייני משרדים ומסחר בשווי כולל של 3.8 מיליארד דולר. אלקטרה נדל"ן רכשה 20% מהחברה ב-18.8 מיליון דולר בשנת 2007, ולאחר הפחתות עמד שווי חלקה על 17.6 מיליון שקל בסוף 2013.

מאלקטרה נדל"ן טרם נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות