אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דני דנקנר ביקש ארכה לתשלום הקנס הכספי שנגזר עליו צילום: עידו ארז, ynet

דני דנקנר ביקש ארכה לתשלום הקנס הכספי שנגזר עליו

יו"ר בנק הפועלים לשעבר, הצפוי להתחיל לרצות שנת מאסר לאחר שהורשע בעבירות של מרמה והפרת אמונים, ביקש מבית המשפט ארכה של 10 ימים לתשלום חלקו העיקרי של הקנס בסכום של מיליון שקל

21.01.2014, 10:33 | זוהר שחר לוי
יו"ר בנק הפועלים לשעבר, דני דנקנר, שהורשע בעבירות של מרמה והפרת אמונים, ביקש אתמול (ב') מבית המשפט ארכה של עשרה ימים לתשלום הקנס שנגזר עליו "בשל בעיות טכניות".

קראו עוד בכלכליסט

דנקנר, שנידון בחודש שעבר לשנת מאסר בפועל, לשנת מאסר על תנאי וכמו כן נקנס בסכום של מיליון שקל, הודה במסגרת הסדר טיעון בעבירות של מרמה והפרת אמונים, תחבולה ופגיעה בניהול תקין של תאגיד. את חלקו העיקרי של הקנס, סכום של 700 אלף שקל, אמור היה דנקנר להפקיד בקופת בית המשפט עד אתמול. ואולם, אתמול פנה סנגורו, עו"ד נבות תל-צור, וביקש משופט המחוזי בתל אביב צבי גורפינקל "ארכה קצרה" בת עשרה ימים לביצוע התשלום.

דנקנר בבית המשפט בחודש שעבר, צילום: עידו ארז, ynet דנקנר בבית המשפט בחודש שעבר | צילום: עידו ארז, ynet דנקנר בבית המשפט בחודש שעבר, צילום: עידו ארז, ynet

"בשל בעיות טכניות בהעברת הכסף, שהתגלו ברגע האחרון", נכתב בבקשה, "לא יעלה בידי הנאשם להעביר את הכסף במועד שנקבע". נציגי הפרקליטות הביעו את הסכמתם למתן הארכה.

כאמור, לבד מתשלום הקנס עומד דנקנר בפני עונש מאסר בן שנה, שאותו הוא צפוי להתחיל לרצות בעוד כעשרה ימים, בתחילת חודש פברואר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות