אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בינת ישום מערכות תשדרג את חוות השרתים בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

בינת ישום מערכות תשדרג את חוות השרתים בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

היקף הפרויקט כ-14 מיליון שקל. הוא יכלול שדרוג חדר השרתים בגודל של כ-200 מ"ר, שדרוג תשתיות התקשורת, שיפוץ החדר וחיזוק המבנה

20.02.2014, 13:42 | שירות כלכליסט
בינת ישום מערכות, מקבוצת רד-בינת, זכתה במכרז לשדרוג חוות השרתים בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כך על פי הודעת החברה. בינת תבצע את הפרויקט בשיטת TURN KEY והוא יכלול שדרוג חדר השרתים בגודל של כ-200 מ"ר.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט יכלול שיפוץ החדר וחיזוק המבנה, החלפת רצפה צפה, התקנת תקרה, החלפת תשתית החשמל כולל התקנת לוחות חשמל חדשים, מערכות אל-פסק וגנרטורים. כמו כן יותקנו בפרויקט מערכת מיזוג ומערכות INROW מתוצרת APC. כל המערכות בפרויקט ישלטו ע"י מערכת בקרה ושליטה מרכזית.

בינת ישום מערכות תשדרג את חוות השרתים בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, צילום: shutterstock בינת ישום מערכות תשדרג את חוות השרתים בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה | צילום: shutterstock בינת ישום מערכות תשדרג את חוות השרתים בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, צילום: shutterstock

בנוסף, בינת ישום מערכות תשדרג את תשתיות התקשורת הקיימות בחווה באמצעות תשתיות אופטיות ונחושת מתקדמות, התומכות במהירויות של עד 100 גיגה. הפרויקט צפוי להימשך כ- 18 חודשים ויתבצע במקביל לפעילות השוטפת בחוות השרתים הקיימת. היקפו הכספי של הפרוייקט הינו כ-14 מיליון שקלים.

שפרה הר, מנמ"ר הלמ"ס: "אנו מתניעים היום מהלך שיקפיץ את תשתיות של הארגון בכמה רמות בהיבט אבטחתי, תפעולי ובטיחותי, ויציע שרידות טובה יותר לפעילות. הצוות שיבצע את השדרוג הינו צוות ותיק ומיומן ואני בטוחה שהפרויקט מצוי בידיים טובות".

מאיר אברהם, סמנכ"ל מכירות, בינת ישום מערכות: "תשתית התקשורת החדשה שתותקן בחדר השרתים המתקדם תספק ביצועים ברמה גבוהה יותר, תאפשר גמישות תקשורתית וחסכון בעלויות האחזקה. התשתית החדשה תשפר את השירותים הניתנים ע"י הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה"
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות