אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקטיביו משיקה תוכנית אופציות לעובדי החברה צילום: דני שביט

אקטיביו משיקה תוכנית אופציות לעובדי החברה

תוכנית אופציות הינה צעד נדיר בתחום ה-IT, שנועד להגדיל את נאמנות העובדים לחברה. דרור הר, מנכ"ל אקטיביו: "המהלך נועד לשמר ולמשוך את מיטב אנשי ה-BI בארץ לאקטיביו"

10.03.2014, 13:05 | שירות כלכליסט
חברת אקטיביו (Actiview), המתמחה בייעוץ והטמעה בתחומי ה-BI, Information Management ו-Analytics, הודיעה היום (ב') על השקת תוכנית אופציות חדשה לעובדי החברה. התוכנית מיועדת לאפשר לעובדי אקטיביו תכנית תגמול ארוכת טווח, ואפשרות ליהנות מחלוקת רווחים של החברה או מהשבחת ערכה.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת התוכנית יוקצו 10,000 כתבי אופציה לכול עובד בעל ותק של שנה או יותר בחברה, כאשר מימוש האופציות למניות יהיה בהיקף של שליש לאחר שנה מיום הענקת האופציות, שליש נוסף לאחר שנתיים, ושליש אחרון שלוש שנים מיום הענקת האופציות. מחיר המימוש יקבע מראש לפי הערכת שוויה של אקטיביו כיום, כאשר סך היקף המניות לאחר מימוש של עובדי אקטיביו יעמוד על 10 אחוזים ממניות החברה.

אקטיביו משיקה תוכנית אופציות לעובדי החברה, צילום: שאטרסטוק אקטיביו משיקה תוכנית אופציות לעובדי החברה | צילום: שאטרסטוק אקטיביו משיקה תוכנית אופציות לעובדי החברה, צילום: שאטרסטוק

אקטיביו הינה חברה פרטית שהוקמה בשנת 2006, ובראשה עומדים דרור הר, שחר אלבס, בני שריקי וד"ר לירן אדליסט. נכון לסוף 2013 הועסקו באקטיביו 85 עובדים, כאשר היקף המכירות של החברה גדל פי 7 בארבע השנים האחרונות, ומספר העובדים גדל בתקופה זו ביותר מפי 4. בתחילת השנה הודיעה אקטיביו על רכישתה של חברת TOP IT עבור 4 מיליון שקל.

דרור הר, מנכ"ל אקטיביו: "אקטיביו גדלה במהירות. היקף המכירות שלנו גדל פי שבע בארבע השנים האחרונות, כאשר עובדי אקטיביו הם שותף מרכזי להצלחת החברה ולגידולה המהיר. מטרתנו היא להוביל את החברה להמשך צמיחה באמצעות שיתוף כלל העובדים בפירות ההצלחה, ויצירת זיקה הדוקה בין ביצועי אקטיביו ובין תגמול העובדים. כמו כן, המהלך נועד לשמר ולמשוך את מיטב אנשי ה-BI בארץ לאקטיביו."

תגיות