אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
yellow תפתח מתחמי פלאפל בריבוע בסניפי המרקט שלה צילום: גלעד קוולרציק

yellow תפתח מתחמי פלאפל בריבוע בסניפי המרקט שלה

ל"כלכליסט" נודע כי ילו יוצאת במיזם משותף עם רשת פלאפל בריבוע לפתיחת מתחמים בסניפי המרקט שלה. החנות הראשונה תיפתח במתחם ילו בגשר הירקון בתל אביב

24.03.2014, 09:20 | אורנה יפת

רשת חנויות הנוחות ילו מקבוצת פז תפתח מתחמי פלאפל בסניפי ילו מרקט. ל"כלכליסט" נודע כי ילו יוצאת במיזם משותף עם רשת פלאפל בריבוע שבבעלות גיא יקר, לפתיחת סניפים בסניפי המרקט שלה. פז תקים את סניפי הפלאפל בצמוד או בתוך ילו מרקט (לפי גודל הסניף), והם יתופעלו על ידי עובדי ילו.

קראו עוד בכלכליסט

בפז בוחנים את הקונספט עם חנות פלאפל ראשונה שתקום בשבועות הקרובים במתחם ילו בגשר הירקון בתל אביב. סניף ילו מרקט ייפתח במקום מסעדת גשר הירקון שפעלה בתחנת הדלק, ובצמוד לו יוקם מתחם פלאפל.

סניף של רשת yellow, צילום: גלעד קוולרציק סניף של רשת yellow | צילום: גלעד קוולרציק סניף של רשת yellow, צילום: גלעד קוולרציק

יורם איל, סמנכ"ל קמעונאות פז, מסר כי גודל מתחמי הפלאפל יעמוד על כ־25 מ"ר, ופז תשקיע בהקמת כל אחד מהם 400-300 אלף שקל. זה אינו מוצר המזון המהיר הראשון שילו מציעה שאינו מוצר מדף - לצד הכריכים המוכנים הרשת מציעה ללקוחות גם נקניקיות בלחמנייה.

כיום פז מפעילה 12 סניפים בפורמט של סופרמרקט בגודל של 200-150 מ"ר. לדברי איל, "בקרוב נפתח סניף נוסף של ילו מרקט בראשון לציון, ואנחנו מתכננים להוסיף עוד סניפים. סניפי ילו מרקט מוקמים בהשקעה ממוצעת של מיליון שקל".

רשת yellow מונה 235 חנויות נוחות, מתוכן 12 סניפי מרקט ושלוש חנויות נוחות עצמאיות מחוץ לתחנות הדלק. ב־2013 גלגלה הרשת מחזור מכירות של 721 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות