אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נשיא לשכת סוכני הביטוח: "נבנה עולם שבו חברות הביטוח לא ימכרו ישיר"

נשיא לשכת סוכני הביטוח: "נבנה עולם שבו חברות הביטוח לא ימכרו ישיר"

אריה אברמוביץ אמר את הדברים בכנס שמתקיים באילת ועקץ את חברות הביטוח הישיר: "יש הבדל בין ביטוח שעשה סוכן בעל רישיון לבין מה שמוכרים טלפנים, מוקדנים, חקיינים ויונים"

24.03.2014, 21:32 | רחלי בינדמן

"אנחנו יכולים לבנות מציאות חדשה" אמר היום נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ בכנס לשכת סוכני הביטוח באילת. "מציאות שבה כל אחד יודע מה ההבדל בין ביטוח שעושה סוכן בעל רישיון לבין מה שמוכרים טלפנים, מוקדנים, חקיינים ויונים", עקץ אברמוביץ את סוכני הביטוח.

קראו עוד בכלכליסט

"אנחנו יכולים לבנות עולם שבו חברות הביטוח לא משווקות באופן ישיר", התייחס אברמוביץ לביקורת הסוכנים על המכירות הישירות של מוצרים שלא בתיווך סוכן.

"חברות הביטוח הן שותף שלנו. וכך גם הרגולטור. הלשכה היא יד מושטת להבנות", אמר אברמוביץ והתייחס לביקורת שנשמעת לאחרונה נגד סוכנים: "הימים בהם מותר להעליב להכפיש לפגוע בציבור ישראלי עובד והגון , הימים האלה הסתיימו".

אברמוביץ. "הימים בהם מותר להעליב להכפיש לפגוע בציבור ישראלי עובד והגון הסתיימו" אברמוביץ. "הימים בהם מותר להעליב להכפיש לפגוע בציבור ישראלי עובד והגון הסתיימו" אברמוביץ. "הימים בהם מותר להעליב להכפיש לפגוע בציבור ישראלי עובד והגון הסתיימו"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות