אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמברקס מינתה את שלמה ינאי ליו"ר: ירוויח לפחות רבע מיליון דולר בשנה צילום: עמית שעל

קמברקס מינתה את שלמה ינאי ליו"ר: ירוויח לפחות רבע מיליון דולר בשנה

ינאי הצטרף לקמברקס העוסקת בתחום התרופות הגנריות בנובמבר 2012 כסגן יו"ר וכחבר בוועדת הממשל. ינאי מונה לתפקיד היו"ר לאחר פרישתו של ג'ון מילר בסוף השבוע

27.04.2014, 12:02 | שירות כלכליסט

שלמה ינאי מונה ליו"ר הדירקטוריון של חברת קמברקס (Cambrex) העוסקת בתחום התרופות הגנריות. בחירתו של ינאי שיכהן גם בוועדת השכר והממשל של הדירקטוריון, התקבלה בעקבות פרישתו של ג'ון מילר מתפקידו זה. 

קראו עוד בכלכליסט

ינאי ירוויח בתפקידו כיו"ר החברה שכר שנתי של 245 אלף דולר. הוא ייקח גם חלק בתכנית המניות של הדירקטורים, ובהתאם יקבל ביום העסקים הראשון לאחר הפגישה השנתית של בעלי המניות של החברה מענק של מספר מניות המקביל בשווי ל-50 אלף דולר. ניתן יהיה לממש את היחידות מניה החסומות (RSU) הללו רק שישה חודשים לאחר היום שבו הוענקו.

שלמה ינאי , צילום: עמית שעל שלמה ינאי | צילום: עמית שעל שלמה ינאי , צילום: עמית שעל

בנוסף, ביום המפגש השנתי, יזכה ינאי באופציות לרכוש מניות רגילות של החברה, זאת בהתאם לתכנית התמריצים במניות לדירקטורים. השווי של המענק עומד על 30 אלף דולר, ומספר המניות שיוענקו לו מבוסס על השווי של האופציה, שייקבע לפי היום בו מחולק המענק בהתבסס על מודל תמחור האופציות בלאק – ושולס.

ינאי הצטרף לקמברקס בנובמבר 2012 כסגן יו"ר וכחבר בוועדת הממשל. בין 2007 לאמצע 2012 שימש ינאי כנשיא וכמנכ"ל טבע. במהלך אותה תקופה ההכנסות של טבע עלו מ-8.4 מיליארד דולר לסכום מוערך של 20 מיליארד דולר. בין 2003 ל-2006, ינאי כיהן גם כנשיא וכמנכ"ל מכתשים אגן.

ינאי משמש כחבר במועצת המושלים של הטכניון, כמו כן הוא חבר בדירקטוריונים של לומניס וחבר של כבוד בדירקטוריון של המכון למדיניות ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות