אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
IBM תציע שירותים חדשים בתחום המובייל שפותחו בישראל

IBM תציע שירותים חדשים בתחום המובייל שפותחו בישראל

חלק גדול מהשירותים שהחברה משיקה פותחו בישראל, במעבדת המחקר של IBM בחיפה. בין שאר הפיתוחים הוצגה מערכת זיהוי משתמשים בתוך מבנים אשר מיועדת לחנויות

28.04.2014, 13:31 | שירות כלכליסט

IBM מרחיבה את סל שירותי MobileFirst. השירותים החדשים מתמקדים בגיבוש אסטרטגיה, אבטחת משתמשים ניידים, פיתוח יישומים ותהליכי רכש וניהול של מכשירי קצה, כך על פי הודעת החברה. חלק מהמערכת והפתרונות פותחו במעבדות של IBM בחיפה.

קראו עוד בכלכליסט

"בעולם הדורש 'פתרונות ניידים תחילה', מחפשים לקוחות אחר פתרונות מקיפים לניהול משתמשים ניידים ואבטחה. כיום, הם נאלצים לשלב פתרונות מתוצרת יצרנים שונים. כדי להגן על המשתמשים ולשפר את החוויה הניידת הכוללת, חיוני לאבטח את האפליקציה עצמה, את המשתמש, התוכן, הנתונים והתנועה העסקית המתבצעת מהמכשיר הנייד", אומר ד"ר דניאל ילין, מנהל מעבדת התוכנה של IBM בישראל והמוביל העולמי של הפיתוח במובייל.

IBM מרחיבה את היצע השירותים שלה בתחום ה-BYOD, צילום: שאטרסטוק IBM מרחיבה את היצע השירותים שלה בתחום ה-BYOD | צילום: שאטרסטוק IBM מרחיבה את היצע השירותים שלה בתחום ה-BYOD, צילום: שאטרסטוק

התוספות החדשות לסל השירותים של IBM כוללות שירות ייעוץ בתחום התשתיות, זיהוי פערים ובניית אסטרטגיית מובייל כוללת ומפת דרכים ליישומה. שירות ניהול פלטפורמות יישומים מטפל בניהול קהילת המפתחים הארגונית של יישומי מובייל, וכולל היצע כלים ומומחים המלווים את תהליך בניית היישומים.

ד"ר ילין הסביר כי אבן היסוד המרכזית של פלטפורמת MobileFirst היא מערכת Worklight, המפותחת בישראל. הוא ציין במיוחד את העבודה המתבצעת במסגרת צוות בניהולו של שמעון שטרק, שבנה אפליקציות מובייל מתקדמות לפלטפורמות ניהול התוכן של IBM. במקביל, ממלאים המפתחים בארץ תפקיד מרכזי במשימות דוגמת מיזוג בין סביבת הפיתוח המאובטח של Worklight ובין מערכת האבטחה של Trusteer, שגם אותה רכשה IBM. 

בחברה מתגאים כי מעבדת המחקר של IBM בחיפה ממלאת תפקיד מרכזי בפיתוח טכנולוגיות המובייל שלה. פרויקטים שנולדו במעבדה, בתחומים דוגמת שירותים מבוססי מיקום – הפכו למוצרים במסגרת Worklight. בימים אלה, מבצעים כמה וכמה לקוחות של IBM בכל העולם ניסוי חלוץ בטכנולוגיות זיהוי מיקום משתמשים בתוך מבנים, שנולדו במעבדת המחקר של IBM בחיפה – ככלי לשיפור השירות ולהרחבת המכירות בחנויות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות