אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניצחון לטרה: תחליף את תנובה בהספקת מוצרי חלב לבתי הכלא צילום: עמית שעל

ניצחון לטרה: תחליף את תנובה בהספקת מוצרי חלב לבתי הכלא

לאחר שהפסידה במכרז של שירות בתי הסוהר, שהוערך ב-60 מיליון שקל, עתרה תנובה נגד ההחלטה, אולם בעקבות הצעת השופט הסכימה למשוך את העתירה

30.04.2014, 18:14 | זוהר שחר לוי
טרה תחליף את תנובה בהספקת מוצרי חלב לבתי הכלא, כך לפי פסק דין שניתן השבוע בבית המשפט המחוזי בתל אביב, בהסכמת הצדדים. בשנים האחרונות תנובה היא זו שסיפקה את מוצרי המזון לבתי הכלא, אולם בינואר האחרון פסלה ועדת המכרזים של שירות בתי הסוהר את הצעותיה של תנובה לשני סלים שונים - סל החלב וסל מוצרי ירקות ופירות.

קראו עוד בכלכליסט

תנובה, שהתקשתה להשלים עם פסילתה במכרז, שהוערך ב-60 מיליון שקל, עתרה בחודש שעבר בפעם השלישית נגד תוצאותיו. בעתירה שהוגשה לפני כחודש, באמצעות עו"ד איל רוזובסקי, דרשה תנובה להורות כי החלטת ועדת המכרזים היא בטלה וחסרת תוקף וכי טרה, שזכתה במכרז, לא עמדה כלל בתנאים.

השופט קובי ורדי. שיבח את תנובה על הסכמתה למשוך את העתירה, צילום: בוצצו בירן השופט קובי ורדי. שיבח את תנובה על הסכמתה למשוך את העתירה | צילום: בוצצו בירן השופט קובי ורדי. שיבח את תנובה על הסכמתה למשוך את העתירה, צילום: בוצצו בירן

בעתירה, בהוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, נטען עוד כי נציגי תנובה מתנהלים מול ועדת המכרזים של שב"ס, בין השאר בעתירות שונות לבית המשפט, מכיוון שהוועדה משנה את גרסאותיה ומסרבת לקבל את הצעת התאגיד.

מנגד, טענה טרה כי החלטת ועדת המכרזים ניתנה כדין ודאי שאינה חורגת ממתחם הסבירות המוקנית לה. באמצעות משרד עוה"ד רון גזית, רוטנברג ושות', ביקשה טרה לקבוע כי היא זו הזוכה במכרז.

בתום דיון שהתקיים השבוע, הציע השופט קובי ורדי לצדדים למשוך את העתירה ולהסכמתם ניתן תוקף של פסק דין שלמעשה קובע כי טרה היא הזוכה במכרז. "יש לשבח את תנובה על שבנסיבות העניין קיבלה את החלטת בית המשפט והסכימו לדחיית העתירה", כתב השופט בפסק הדין וקבע כי לא תחויב בהוצאות משפט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות