אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"ל החטיבה הקווית בפרטנר אורי וטרמן פורש מתפקידו

סמנכ"ל החטיבה הקווית בפרטנר אורי וטרמן פורש מתפקידו

לאחר עזיבתו של וטרמן תחדל רשמית החטיבה הקווית - לשעבר 012 סמייל - להיות יחידה אוטונומית בתוך פרטנר ותוטמע בתוך חטיבת הלקוחות ובכך יושלם תהליך המיזוג שהחל לפני שלוש שנים

07.05.2014, 11:45 | אופיר דור

שלוש שנים וחצי לאחר הרכישה, פרטנר משלימה את ההטמעה של 012 סמייל. החברה הודיעה היום (ד') כי במסגרת שינוי ארגוני בחברה יסיים את תפקידו אורי וטרמן, סמנכ"ל החטיבה הקווית ולשעבר מנכ"ל 012 סמייל.

לאחר עזיבתו של וטרמן תחדל רשמית החטיבה הקווית (לשעבר 012 סמייל) להיות יחידה אוטונומית בתוך פרטנר, אלא תוטמע בתוך חטיבת הלקוחות. בכך מושלם תהליך המיזוג של 012 סמייל לתוך פרטנר שהחל לפני שלוש שנים. מחליפתו של וטרמן תהיה מירי לוי, שתמונה לסגן סמנכ"ל ותנהל את החטיבה הקווית הפרטית בתוך חטיבת הלקוחות של פרטנר בכפיפות לאבי כהן, סמנכ"ל הלקוחות.

מרכז שירות לקוחות של פרטנר. המיזוג של 012 סמייל שהחל לפני שלוש שנים הושלם, צילום: עמית שעל מרכז שירות לקוחות של פרטנר. המיזוג של 012 סמייל שהחל לפני שלוש שנים הושלם | צילום: עמית שעל מרכז שירות לקוחות של פרטנר. המיזוג של 012 סמייל שהחל לפני שלוש שנים הושלם, צילום: עמית שעל

וטרמן הצטרף לפרטנר לפני שלוש שנים עם תחילת המיזוג עם 012 סמייל, לאחר שכיהן כמשנה למנכ"ל 012 סמייל וכסמנכ"ל השיווק של החברה ובתפקידים ניהוליים נוספים במשך שבע שנים.

בנוסף על תפקידו כסמנכ"ל החטיבה הקווית בפרטנר, כמנכ"ל 012 סמייל היה וטרמן שותף בהקמה ובניהול של 012 מובייל, מותג הסלולר המוזל של קבוצת פרטנר.

חיים רומנו, מנכ"ל פרטנר, הודה לוטרמן על תרומתו ומקצועיותו הרבה, ואיחל לו בהצלחה בדרך החדשה בה בחר, כמו גם איחל למירי לוי הצלחה בתפקידה.

תגיות